Portieri Robinson shënon gol nga 80 metra ! - Futbolli

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Portieri Robinson shënon gol nga 80 metra !

  Portieri Robinson shënon gol nga 80 metra !

  · 1 · 844

  • Postime: 27095
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 21-03-2007, 02:01:38
  Një moment për t'u vendosur në kornizë, një goditje e lirë nga pothuajse 80 metra dhe topi ka përfunduar në rrjetë.

  Shënuesi? Pol Robinson, portieri i Totenhemit, i cili në sfidën ndaj Uatfordit të fituar 3 1, ka realizuar golin e dytë.

  Një goditje që ka mposhtur Fosterin, rivali i tij kryesor në portën e përfaqësueses angleze.

  Në sfidën e Premier Ligës mes Totenhemit dhe Uatfordit, Pol Robinson ka shënuar nga distanca e 80 metrave.

  Një goditje e lirë nga zona e rreptësisë së Totenhemit ka shkaktuar hutimin e tifozëve të pranishëm në "White Hart Lejn".

  Ndeshja ishte 1-0 për Totenhemin dhe goli i tij ka ulur disi vrullin e Uatfordit në një ndeshje të përfunduar në 3-1 në favor të vendësve.

  Duhet të pranojmë se Fosteri ka kryer një gafë, pasi topi ka kërcyer para tij dhe ky nuk ka mundur pta nxjerrë nga trajektorja.
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: