×
Hyrja
Profili

Si perfundon ndeshja e neserme Shqiperi-Islande ?

Si perfundon ndeshja e neserme Shqiperi-Islande ?

· 2 · 3792

  • Postime: 44
  • Gjinia: Mashkull
MisterE
ne: 11-10-2012, 22:36:22
E veshtire eshte sepse Islanda eshte permireuar dukshem kohete e fundit, por gjithsesi une jam optimist per nje fitore 1-0 apo 2-1 nga Shqiperia :)

  • Postime: 1283
Pasion
#1 ne: 11-10-2012, 22:41:08
Me ate kombetare te Dukes vec zhgenjime do kemi.

Kokrrat e injorances kane pushtuar edhe FSHF-ne.

Se di!! :(
 

Adoptimi/biresimi ne Shqiperi

Nisur nga EtainRubrika Këndi i Prindërve

Postimi i fundit 08-06-2020, 14:03:27
nga InfoZ
Interneti dhe rrjetet sociale në Shqipëri, si një instrument i qeverisë

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 30-05-2020, 16:21:22
nga M A X
Vlorë - Shqiperi

Nisur nga M A XRubrika Trojet Shqiptare

Postimi i fundit 26-05-2020, 08:22:42
nga M A X
GoFundMe Shqiperi

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:26:51
nga InfoZ
kalaja me e vjeter ne shqiperi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:57:03
nga InfoZ