Rrespekti dhe miresjellja ndaj prinderve... - Këndi i Prindërve

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rrespekti dhe miresjellja ndaj prinderve...

Rrespekti dhe miresjellja ndaj prinderve...

· 2 · 2454

  • Postime: 3079
  • Karma: +22/-4
  • Gjinia: Femer

ne: 28-06-2009, 17:45:55
Nje video shume domethenese. Shiqim te kendshem :)

  • Postime: 18277
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 28-06-2009, 22:27:26
Eee sa agresiv ky djale..apo me duket mua?!.. :(

Respekti & Miresjellja te dy pikat me te rendesishme nese do te kesh nje mardhenie te mire me prinderit gjate gjithe jetes..

Temat e fundit