×

Kengetarja dhe modelja Afërdita Dreshaj

· 3 · 537

Kengetarja dhe modelja Afërdita Dreshaj

· 3 · 537

 • Postime: 1073
 • Karma: 0
Vip News
ne: 05-10-2011, 22:50:08
Afërdita Dreshaj: Nuk do të pozoj kurrë nudo
Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, e cila arriti të kualifikohej deri në pesëmbëdhjetëshen e vajzave më të bukura të globit, pavarësisht se ka vite që realizon shërbime të ndryshme fotografike, është e sigurt që nuk do ta kalojë masën…
      
« Editimi i fundit: 11-06-2019, 01:44:43 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22005
 • Karma: 43
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 11-06-2019, 01:33:15
Afërdita Dreshaj i rikthehet muzikës
Pas një shkëputje relativisht të gjatë nga bota e muzikës, duket se më në fund ajo ka vendosur të rikthehet në treg me një projekt të ri muzikor.
Bëhet e ditur se këngën Afërdita i’a ka besuar kantautorit dhe këngëtarit të mirënjohur Elgit Doda. Me siguri ky do të jetë një nga hitet e rradhës që pritet të lançohet së shpejti. /Top Channel
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 366
 • Karma: 1
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#2 ne: 16-06-2019, 10:21:37
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super