Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Kërko Ndihmë | Internet & Kompjuter

M A X
14-11-2007, 13:37:27

Rreth rubrikes "Kerkoj Ndihme"

Ne radhe te pare perpara se te kerkoni ndihme per dicka provoni te provoni funksionin e kerkimit te forumit, se mbase dikush tjeter e ka kerkuar dhe eshte dhene ndihme me p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Konjaku, dhoku

Virusi win32trojan????Help

1dhe1
14-03-2021, 01:13:10
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
nue
24-11-2013, 13:54:24

facebook

Ndihm rreth facebook i kam pa do faqe ne facebook se i kan disa strategji te qilen ku nje vidjo per me pa duhet me ba like atehere me pa vidjon,kush e ka qat program se jam interesum per me bashkponu,se po me duhen ma shpejtme ba like.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: charlie, cerni

ndihm

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
thjesht
27-05-2013, 22:31:32

Pyetje rredh mobileDE ose autoscout24DE

Pershendetje Antar te nderuar.Nuk po mundem me hap nje llogari ne kete dy faqe te cekura ma lart.Andaj pyes nese ndonjeri prej jush ka llogari ketu edhe mundet te ma mundesoj qe ta vendosi nje Mjete transportiMe duhet ta lo se paku 2 dite pastaj mund te fshihet nuk o problem.Eshte pune private s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ByOne, Oqeani

Ndihme per te zgjedhur nje detyr ne c++

ByOne
20-07-2012, 16:38:45
dhe kete ..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, altinmurati, Trendafili i kuq

Ndihme! Si mund te gjej IP e bashkebiseduesit nga Facebook?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

misa
20-09-2011, 13:33:21

Si te implementoj nje hotspot?

A mund te me ndihmoni me hapat qe duhet te ndjeke per te implementuar nje hotspot,pasi eshte dhe tema ime e diplomes..?? Faleminderit/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
baniii
30-06-2011, 15:20:23

Ndihme reth portes paralele(LPT)

Pershendetje, un kam nje problem me porten paralelesepse kompjuteri im nuk ka port paralele ka vetem port RS232 , un e kam bler nji port paralele cart (LPT)shiko linkun[url=http://www.google.com/search?hl=en&xhr=t&q=BL-CP1+PCI+TO+1+PORT+PARALLEL+KARTE+NEU&cp=41&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1280&...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
pogradecari
11-06-2011, 00:38:00

Kerkoj Programmer Pokeri

Pershednetje te gjitheve! Jam i interesuar per nje programues i cili eshte ne gjendje te programoje nje loje pokeri si desktop application edhe te beje web application, Per me shume informata edhe ne lidhje me koston etj. me dergoni mesazh ketu ose me beni add ne msn mistrecial@live.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: cani, Gjumashi

Ndihmë rreth BetaMax

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: gazmend mehemtaj, marsel cobaj

Gjetje password-i !!

*
gazmend mehemtaj
12-05-2011, 11:25:47
eja me ndihmoni ta gjej pasin tim ne fb bre
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: abibekir, ilir hoti, ronidr

Program per ti shkarkuar videot nga YouTube?

*
abibekir
28-04-2011, 20:29:20
A e din ndonjeri ndonje program apo nje faqe ku mund te i shkarkoj videot nga youtube ???
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: BigTheStar, olti, landi1244

Si mund te hap "web" me .tk?

BigTheStar
04-04-2011, 22:50:25
---E edituar---
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe