Ndihmë | Internet & Kompjuter - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Kërko Ndihmë | Internet & Kompjuter

Pergjigje nga: Ermira Voxa, Tribbiani, sherla

Kompjuter i ri

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
sherla
16-02-2010, 11:44:02

network

Si mund tu lesh akses kompjuterave te tjere qe te shohin dokumentat e kompjuterit tim por pa te drejt modifikimi.Kompjute rat jane te lidhur te gjithe brenda nderteses me internet (jane te lidhur ne menyre dinamike).
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

The Tiger
26-01-2010, 23:54:58

Detyre ne c++.

Me duhet te krijoj nje program ne c++ qe pas cdo zanorje te vendose shkronjen "f" dhe zanoren.P.Sh. Input:Kerkoj ndihme ne c++.Output: Keferkofoj ndfifihme<...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
webmasterspeak
21-01-2010, 13:44:39

Ndihme per zgjedhje interneti

Desha te marr internetin ne shtepi Ne fakt gjithemone kam dashur por meqe eshte larg nuk e kap harta.Desha te di per nje wirles qe kap sinjal ne gjithe shqiperin ne Tirane.E kam provuar me abissnet por e ka sinjalin poshte 85 Mund te me ndihmoni?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Oqeani
09-01-2010, 01:10:02

A mund te kthehen emailat ne outlook pas formatimit te PC ?

Kam formatuar nje PC duke mos iu bere backup emailave qe ishin ne Outlook, tani para se ti bej nje search ne google qe me duket qe do te jete pak me i thelle,, :S,, a mund te kthehen e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
lorylory
07-01-2010, 20:31:08

Detyre ne C++ dhe ne Java ose Pascal

pershendetje me duhet ndima juaj :( kam nje detyre qe me duhet ta bej ne dy gjuhe te ndryshme dhe  ta dorezoj bashke me rezultatin qe do jepet gjat kompilimit.Kjo è kerkesa : Te shkruhet nje prog...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kubano, Konjaku

Si mund te hiqen sistemet xp?

*
kubano
30-10-2009, 20:43:48
ok thnx
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gjumashi, riri

drivera

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
rinor1
20-10-2009, 19:49:40

Kurs ose ndonje prakse per C# ASP.NET?

Desha tju pyes per ata qe jane nga Tirana desha per me be ndonje kurs ose ndonje prakse per C#  asp.net?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
029rapz
18-10-2009, 19:58:18

avira premium security suite

Pershendetje te gjitheve.Cili eshte mendimi juaj per avira premium security suite
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe