Ndihmë | Internet & Kompjuter - 6

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Kërko Ndihmë | Internet & Kompjuter

Konjaku
01-06-2009, 02:08:16

Pyetje nga informatika ?

PershendetjeKam nje detyre per te kryer, do tju isha shume mirenjohes nese ndonjeri do te me ndihmonte. Kam pyetje nga informatika kryesisht nga word-i, excel-i, powerpoint-i dhe pyetje te pergjithshme per kompjuterin, softuerin etj.Ketu jane pyetjetper ti lexuar:

Pergjigje nga: Kli$$i, guest16356, Klisssi

Deep freeze ndihme

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

mistrecishqiptar
04-05-2009, 04:15:35

Ndihme

Nq skeni mundesi ju qe jeni specialista ne internet do ua dija per nder ne qoftese me jepni ndonje program qe gjen pass e msn ose nqs skeni mundsi per kt etju jap adrese dhe ju me jepni passwurdin. Se me kan vjedhur nje adres time te msn dhe po e keqperdorin .Ju flm
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ronhill, help, JusaWeb

Ora e kompjuterit..

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
delfra
25-04-2009, 12:49:29

kerkoj ndihme...! plz help me!

me ndihmoni me kete detyre kursi!Detyra 2Te realizohet programi i cili simulon rënien e shiut ne gjuhen c me mënyrë të rastësishme me nderfaqje grafike(2Dose3D)dhe parametrat qe do te marre nga përdoruesi janë:1 –Shpeshtesia eshiut2 -Shpejtësia dhe drejtimi i erëspër 2 periudha kohore3 –Nga nje ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
bybesi
16-04-2009, 16:37:53

Microsoft ACCESS Agni Dika

A ka kush mundesiqe me ma gjet kete liber ne PDF a poedhe ne forma tjera kete liber. Pome duhet
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
GMaster
18-03-2009, 21:10:32

Software

Me falni nese nuk eshte ky forumi perkates apo tema perkatese por nuk dija ku te postoja.Do tjua dija per nder nese dikush me ndihmon dot duke me thene se cilet jane software me te mire per momentin per muzike(dmth programe per dj per te miksuar etj.) besoj se me kuptuat..vetem emrat e programev...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: benitezi, Syrgjyn

SI mund te shkarkoj visual studio .net

*
benitezi
07-03-2009, 17:09:18
flm shum a 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
benitezi
07-03-2009, 15:54:27

Skaner online per te gjetur virus ne tel

ju luteme kam njesamsung 480 kerkoj nga ju se si mund te vendosi nje antivirus ne te per arsyje mos me amrr virusa
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
remikm
27-02-2009, 17:16:52

Manual per instalimin e Windows Server 2008

A ka kush nje manual per instalimin e sistemit operativ server 2008 dhe si te ndahen storigjet ne raid 5.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Konjaku
16-02-2009, 22:05:31

Si mund te krijosh nje karaoke ?

Pershendetje, cdo here kam pyetur veten se si arrijne disa nga televizionet te heqin vokalin e nje kenge pra te krijojne karaoke. Pastaj kam mesuar qe egzistojne disa software qe te japin nje mundesi te tille, gjithashtu egzistojne edhe karaoke machine qe bejne ate pune. Sot mu kujtua prap kjo g...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Konjaku
20-01-2009, 12:33:54

Si te shkarkoj nga archibase.net ?

Pershendetje, dua te marr objekte per te ndertuar objekte 3 dimensionale. Kam gjetur nje faqe por qe per te shkarkuar nga kjo faqe duhet ta instalosh toolbarin e tyre un kam instaluar por nuk mundem te shkarkoj. Nese di dikush te me thote si mund te shkarkoj nga kjo faqe...

Konjaku
11-01-2009, 04:04:34

Si mund te ngarkoj (upload) shpejt ?

Pershendetje, koheve te fundit jane shtuar si shume faqet qe ofrojne mp3 shqip dhe brenda kan shume kenge ne dispozicion. Doja te dija si mundet qe te ngarkosh fajle me madhesi te madhe apo shum fajle ne server. Pervec asaj qe duhet te kesh nje server me kapacitet te madh dhe shpejtesi te madhe ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Ujkan
08-01-2009, 18:34:43

Mendimoni,kam nje web cam Ucom por smund ta instaloj

Kam nje webcam Ucom qc 120,por nuk mund ta instaloj ta ve ne pun,sdi ku me i mar driwer,nese mund te me ndihmoj dokush,
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


*
fikneta
05-01-2009, 20:41:19

Kompjuteri, dicka nuk me rehaton...

Tung nga liridoni hmmmmm:Hej bre a bon me dit qka nuk po qelet add ne MSN Messenger bre?Po'm del me prek yes no me donaldu pom del po spo don bre abon me dit mesengjeri tjeter po qelet 7.5...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Konjaku, guest16356

Si te shkarkoj pakufi nga rapidshare ?

Konjaku
30-12-2008, 19:57:05
Faleminderit Niki
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

kela
22-12-2008, 10:35:38

dua te hap .pack file

mund te me ndihmoje njeri te hap .pack file te nje loje?kam provuar me pack extractor po s`ben gje, nuk krijon data file kam ca lojera shume te lezetshme po i kane filet te kompresuar ose te kriptuar ne formate .dat , .gcf ose .pack dhe nuk arrij ti shoh,do te doja te shihja p.sh filet audio, os...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, Syrgjyn

Me del nje tabele kur jam ne internet??

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe