Ndihmë | Internet & Kompjuter - 8

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Kërko Ndihmë | Internet & Kompjuter

*
Anesti
20-04-2008, 14:16:07

Si mun t'i administroj lojrat e tavolines?

Ne lokalin tim kam 14 tavolina shahu ku për secilen vendoset ne një bilete orari i fillimit dhe në fund orari i mbarimit(ose sasia e lekeve për kohene luajtur)A ka një program qe te me jape mundësinë qe sa here te klikoj ne një tavoline te shenohet orarii fillimit dhe kur te klikoj për perfund...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kujdestarja, afrim12

Si te bëj kopje te DVD?

*
kujdestarja
17-04-2008, 22:21:26
thank you very much
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
oErdi
10-04-2008, 20:42:11

shkolle graphice

mirdita te gjithve desha ti ju drejtohesha webmasterave te kesaj faqe se kam nevoje per nje ndihme ose keshille.une dua te vazhdoj shkollen graphice te ADOBES ne gjermani po nuk po gjej informacion ne internet reth kesaj shkolle si aplikohet ku gjendet dhe lendet qejepen ne te.gjths thanx shpr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


*
remoo
01-04-2008, 12:37:08

Kam nevoj per Fjalor shqip anglisht me termet informatike...

Pershendetje, pres nje pune, cila ka te beje me perkthimin e sofware-ave po me duhet nje fjalor anglisht shqip me terminollogjin e informatikes. Me respekt, Remoo  :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Elisi
31-03-2008, 17:42:12

Si te gjej ne internet Xp (free).

po kerkoj per Xp full. te jete e dizenjuar me efekte shtese nga te vistes por ama e lehte per tu perballuar nga nje kompjuter qe ka Xp professinal ne te. te jete me formatim. nese di ndonjeri ndonje adrese ne internet ju lutem te me ktheni pergjigje. gjithe te mirat.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gjumashi, o2men

Office 2003

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: OnlineBP, albermiri

Youtube e bllokuar

OnlineBP
21-03-2008, 12:14:24
Turqia me një vendim te ku ta diun e ka bllokuar vizitimin e Youtube.com...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

STAR BOY
16-03-2008, 15:26:49

Iformacione mbi bime te rralla(botanike)

Ne kete teme do te publikojme info. mbi bime te rralla. shpresoj te pergjigjeni sa me shpejt sepse eshte nje teme shume interesante dhe e dobishme per mua flm :)
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
flamuri12
28-02-2008, 22:23:50

e kam nje problem me msn

Kisha pas një lutje qe ka dikush mundësi më me ndihmua e kam messngerin 7,5problemi asht kur te ma dergon dikush nje foto me mshelet imella ose kur ta dergoj nje foto ose ndonje fajll tjeter dikuj mshelet imella qysh muj me ndreq a mundet mem ndimu naj kush ju pershendes.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Syrgjyn, albermiri, kokushta

Problem me browserat

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe