Ndihmë | Internet & Kompjuter - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Kërko Ndihmë | Internet & Kompjuter

Pergjigje nga: darknet02, deejvid

theme per xp

DiniL
24-03-2011, 20:19:31
http://www.themexp.org/
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: veli bicari, sarandioti008, Syrgjyn

Si mund te kem internet falas

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
riri
22-12-2010, 14:09:32

Problem me fotokopjen Sharp AR-5516

Kam problem me fotokopjen , eshte bllokur dhe nuk fotokopjon. Eshte Sharp Ar-5516 dhe eshte e re , po funksiononte shume mire por ka disa dite qe tek nr nxjerr H. Ju lutem a mund te me tregoni se si mund ta ve serish ne pune, sepse do kete pesu ndonje error...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: riri, Gjumashi

Driver per printer epson 6200L

*
riri
09-12-2010, 09:27:56
Faleminderit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: adrita, webmasterspeak

Nje program per lidhjen mes miqve ne fb ne texas holdem poker

adrita
28-10-2010, 18:42:13
********
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: +ERELA+, LuLiKraS, besart

ANTIVIRUS TE MIRE KA ?!

+ERELA+
27-10-2010, 10:57:19
faleminderit te gjitheve
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
15-10-2010, 23:50:48

TuneUp Utilities - Version 2010

Ka degjuar se TuneUp Utilities - Version 2010 eshte nje programe i mire edhe mirmbane PC-ne gjithashtu rregullone edhe gabimet ne regjister.Ne faqen e tij

Pergjigje nga: LuLiKraS, Gjumashi, poshnja

PC-ja nuk regjistron CD

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: BarcoletA, Velino, Alfons

Si te hap nje faqe pa pagese?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
riri
04-10-2010, 14:01:31

Pasword ne Bios

Si mund ta heq paswordin ne bios, sepse doja te formatoja laptopin dhe nuk arrita te bej te bootoj nga cd sepse sa futem ne bios me kerkon nje pasword.Kompjuteri ka nevoje per formatim sepse nuk ndizet fare , provova ta hapi laptopin qe ti levizi baterine por nuk e kishte ne pjeset hapese te kom...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe