Adrese per rregullim fotosh - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Adrese per rregullim fotosh

Adrese per rregullim fotosh

· 13 · 17081

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0

ne: 31-01-2011, 15:23:28
Pershendetje..

Kush mund te me ndihmoje me ndonje adrese ne kompiuter qe te jete free per te rregulluar foto, psh tju vendos korniza anash etj... kam provuar photoshop online, por ska shume mundesi zgjedhjeje, gjithashtu kam provuar edhe picnik, photofacefun...por skam ngelur shume e kenaqur....
« Editimi i fundit: 02-02-2011, 23:37:55 nga M A X »

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 31-01-2011, 15:34:19
imagechef.com
123pimpin.com
http://photofunia.com/
http://funphotobox.com/
http://beta.picartia.com/
photo505.com
loonapix.com
magmypic.com

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 31-01-2011, 15:43:13
faleminderit dora....po i provoj tani...

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 31-01-2011, 16:10:26
imagechef me pelqeu me teper nga alternativat qe ishin....

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 01-02-2011, 18:09:44
ndonje program i photoshop por qe te jete i plote dhe free, ka???

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 01-02-2011, 18:34:32
Lire dhe mire nuk ka lol...

Por kerko Paint, versionin me te ri, do e kesh.

kalo mire.
suksese

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 02-02-2011, 17:33:43
 :D  pse mos te kete...shume keq... hmmmmm:....
do e provoj Paint...flm per sugjerimin...

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 02-02-2011, 17:40:31
Kodi: [Zgjidh]
http://www.getpaint.net/
urdhero merre adresen :)

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 02-02-2011, 23:39:26
Shkarko GIMP, i cili eshte nje alternative e lire dhe falas e Photoshop. GIMP ben gati cdo gje qe ben dhe Photoshop. http://www.gimp.org/

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 03-02-2011, 22:06:16
gjumashi faleminderit per sugjerimin por .... as  Paint nuk me pelqeu shume... :( :( :-[

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 03-02-2011, 23:52:34
ERA, te thash une. lire dhe mire ska :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 04-02-2011, 01:29:48
Merre ket photoshop online http://www.titrashqip.net/photoshop.php

klm  :)

Temat e fundit