ANTIVIRUS TE MIRE KA ?! - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

ANTIVIRUS TE MIRE KA ?!

ANTIVIRUS TE MIRE KA ?!

· 11 · 987

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 26-10-2010, 12:28:03
JU LUTEM ME NDIHMONI ME NDONJE INFO KU MUND TE SHKARKOJ NDONJE ANTIVIRUS TE MIRE SE NGELA DUKE I BLERE ME LICENSE KASPERSKY APO G-DATA. KAM PC DHE LAP TOP ASSUS...ME SHUME SHQETESOHEM PER LAP-TOPIN.

SDUA TI HEDH NDONJE TRIAL...

FALEMINDERIT PER MUNDIMIN!

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-10-2010, 12:52:38
pershendetje erela!
Nese e ke windowsin me licens ateher do te keshilloja te shkarkoje anti virusin qe ofron microsoft.eshte shume i mire dhe nuk e ngarkon shume pc.une e perdor ne disa pc,dhe klientet jan shume te kenaqur.

Kalo mire;
Gjumashi!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 26-10-2010, 13:16:36
FALEMINDEIT DO E PROVOJ SE ME LICENSE E KAM!

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 26-10-2010, 14:16:49
Përshëndetje Erela,

Unë nuk e kam përdorur asnjëherë Kaspersky, por më kanë thënë shumë veta që është antivirus shumë i mirë dhe licensa për të ia vlen. Nëse kërkon antivirus falas apo me licensë pirate, kjo është punë tjetër...

Unë kam përdorur gjithnjë Symantec AntiVirus Corporate Edition, që në versionet e fundit (11 dhe 12) quhet Symantec Endpoint Protection. SAV/SEP është nga e njëjta firmë që prodhon Norton AntiVirus dhe ka të njëjtat aftësi mbrojtëse kundër viruseve, por është më i lehtë për kompjuterin dhe nuk ka nevojë për licensë që të funksionojë, pra nuk skadon kurrë.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 26-10-2010, 15:11:07
Une perdor Avast Antivirus, i cili edhe falas. Nuk kam ankesa per te. Punen e ben mire.
Kerko ne google per avast free dhe do ta gjesh ku ndodhet.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 26-10-2010, 15:24:30
Une perdor Avast Antivirus, i cili edhe falas. Nuk kam ankesa per te. Punen e ben mire.
Kerko ne google per avast free dhe do ta gjesh ku ndodhet.
http://download.cnet.com/Avast-Free-Antivirus/3000-2239_4-10019223.html

 • Postime: 171
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 26-10-2010, 16:01:19
Ashtu si Maxi edhe une perdori Avast dhe te them te drejten eshte fantastik.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 26-10-2010, 16:08:45
http://www.microsoft.com/security_essentials/

Ja ku e ke dhe kete qe te thash une.

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-4
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 26-10-2010, 16:20:20
Per falas e ke Avastin dhe Comodo.
Me pagese ke sa te duash!

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 26-10-2010, 16:41:41
6 Antivirusat me te mire per Vitin 2010-2011 :
  Norton Antivirus 2011
  BitDefender Antivirus
  F-Secure Antivirus 2011
  ESET NOD32 Antivirus 4
  Kaspersky Antivirus 2011
  AVG Antivirus 2011


 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 27-10-2010, 10:57:19
faleminderit te gjitheve :)

Temat e fundit