Kam fshire me gabim disa fotografi nga Pc dhe Korpa si mund ti kthej.. - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kam fshire me gabim disa fotografi nga Pc dhe Korpa si mund ti kthej..

Kam fshire me gabim disa fotografi nga Pc dhe Korpa si mund ti kthej..

· 2 · 962

  • Postime: 210
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 30-11-2010, 03:25:02
mbreme kam fshire disa fotografi nga kompjuter pa dashje po pat mundsi me me ndihmu dikush qe ti rikthej eshte i mirepritur...

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 30-11-2010, 11:13:17
pershendetje.

Kerkoe ne forumet warez programin get data recovery dhe pastaj instaloe dhe gjate kerkimit zgjidh vetem foto.

Me von do te dergoje nje link per download.

Kalo mire,
Gjumashi

Temat e fundit