Kanale shqiptare live - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kanale shqiptare live

Kanale shqiptare live

· 4 · 4870

  • Postime: 1399
  • Karma: +18/-4
  • Gjinia: Mashkull

ne: 05-04-2009, 04:44:25
Kam nje pyetje. A di ndonjeri ndonje website ku mund te shikoj kanale shqiptare live, sigurisht me pagese. Pervec www.seealbanian.tv sepse ky website e ka hequr Top-Channel, edhe www.alb-tv.net sepse sme lejon te bej rregjistrim. Pervec ketyre dy websiteve a di ndonjeri ndonje website tjeter. Do jua dija shume per nder.

Faleminderit

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-04-2009, 02:25:34
Kjo gje eshte e veshtire sepse nga njera ane ka pengesa nga TV ne fjale, nga ana tjeter te transmetosh live online eshte dicka qe kushton dhe kerkon shume resurse teknike e financiare. Shfleto adresat ketu (ato nga fundi) http://www.direktoria.net/dir/albania-news/TV/ se mbase gjen dicka.

#2 ne: 14-06-2009, 22:47:39
kanale live mund te shohesh ne webshqip.
dhe pa pages
shpresoj te te kem ndimuar

#3 ne: 09-02-2011, 15:31:36
pershendetje per te pare kanale shqiptare si top channel
klan vizion etc dmth kanalet kryesore i gjen ne www.albboston.com
edhe jan pa pages
gjithashtu mund te beni download programin e ati websiti
cdo gje falas

Temat e fundit