kerkoj ndime per shblokimin e nje e-mail - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 kerkoj ndime per shblokimin e nje e-mail

  · 3 · 1026

   kerkoj ndime per shblokimin e nje e-mail

  · 3 · 1026

  • Postime: 2
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 23-08-2008, 13:00:28
  kerkoj ndime per zhbllokimin  e  nje  imelles imella eshte rolandi_kr@hotmail.com ju  lutem  me  ndimoni ne   zhbllokimin  e  saj

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 25-08-2008, 17:09:48

  kerkoj ndime për zhbllokimin  e  një  imelles imella është fuki_gg@4live.com ju  lutem  me  ndimoni ne   zhbllokimin  e  saj

  • Postime: 416
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 07-09-2008, 18:40:02
  Nese dikush te ka ngrire kete adres ateher egzistojne disa mundesi. Ke software AntiBomb qe eshte per kete pune, gjithashtu antifreezer po qe nuk e di se ku mund ti shkarkosh. Un i kam patur dikur por tani nuk i kam me se kan viruse !

  Temat e fundit