Keshilla per CD/DVD Recorder - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Keshilla per CD/DVD Recorder

Keshilla per CD/DVD Recorder

· 7 · 622

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-10-2010, 14:57:04
Prsh te gjithe ekspertve.
Una do te doja nje keshille per ata qe kan njohuri nga CD/DVD regjistrusat se cilin programe mund te perdore per regjistrim, Deri tani kam perdoru NERO por e kam pasur warez por tani dua qe te mare me lishence por nuk e di se ke te perdore nese ndonjeri ka ndonje te dhene mund te me ndihmoje.
« Editimi i fundit: 26-10-2010, 00:44:27 nga M A X »

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-10-2010, 15:10:14
CDBurnerXP është falas.

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-10-2010, 15:29:53
CDBurnerXP është falas.
Por mua me duhet nje qe të kete shume opsione, se edhe te rregulloje video, edhe nese eshte e mundur te jete te pakten per 2 ose 3 perdorues.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-10-2010, 17:47:05
Provo Video DVD Maker FREE dhe Final Burner FREE: http://protectedsoft.com/download.php
ose Free DVD Creator: http://www.minidvdsoft.com/dvdcreator/
ose DVD Flick: http://www.dvdflick.net/

Mjafton të bësh një kërkim në Google.

Nëse asnjë nuk ta mbush syrin dhe Nero e bën punën, blije liçensën.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 26-10-2010, 11:58:22
http://www.google.com/search?q=free+cd+dvd+recorder&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 26-10-2010, 21:29:29
http://www.google.com/search?q=free+cd+dvd+recorder&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a
:Dte gjithe kata jane fals edhe ndoshta disa jane te mire.
por une dua nje qe te jete me profesionale, pak a shume si Nero por kam degjaur nga disa se Nero nuk eshte edhe aqe i mire edhe une doja te di nese ndonjeri nga ju perdore ndonje cilesore ndoshta me te mire se Nero edhe si e thash te instalohet te pakten ne 2 ose PC me lishence te saket jo warez se ashtu gjeje sa te dua nga torrent por dua qe ta ble dhe nuk dua qe te hethe € kote per ndonje programe qe nuk ja vlene  ;) se sapo i lashe 70 € edhe mora nje programe qe nuk me bente ate qe kerkoje. :(

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-10-2010, 03:04:17
Ja merre ket eshte shum i mire :
Shkarko :
 Ashampoo Burning Studio v9.20

 Nëse dëshiron më dërgo një mesazhi privat ju dërgoj likun për të shkarkuar pa pages versionin e plot.


Me kontakto ne pm ju dergoj likun per te shkarkur...
« Editimi i fundit: 27-10-2010, 12:45:57 nga Syrgjyn »

Temat e fundit