Me duhet nje material per kompjuterin - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me duhet nje material per kompjuterin

Me duhet nje material per kompjuterin

· 5 · 650

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 25-09-2010, 14:53:44
Kam nevoj per" Zbatimi i kompjuterit ne shoqeri" material qe me duhet.. nese mundet dikush ju lutem postojeni... flm shuuum

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-09-2010, 15:16:20
Është botuar në shqip ky material? Cili është autori?

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 25-09-2010, 20:05:21
eshte teme, nuk eshte liber, me duhet shkurt,  :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-09-2010, 23:36:27
Të duhet në anglisht apo në shqip? Unë nuk di të ketë në shqip material të tillë online...

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 26-09-2010, 09:44:36
anise edhe anglisht, po si e gjen komjuteri zbatimin ne shoqeri, ne cilat fusha perdoret etj...

Temat e fundit