Ndihm ju lutem - Kerkoi Theme Drag and Drop - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihm ju lutem - Kerkoi Theme Drag and Drop

Ndihm ju lutem - Kerkoi Theme Drag and Drop

· 2 · 589

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2013, 18:49:51
Pershendetje

Po kerkoi Theme apo ndonje program thjesht qe nderton webfaqe duke i kapur gjerat dhe vendosur permes mausit jo me coding ose diqka tjeter thjesht Drag and Drop
thjesht me spjegu ma mir se qka po kerkoi e keni nje video ju lutem shikone se qfar po kerkoi
How to create my first Landing Page on Lander

Dmth qe ngarkohet ne host pa marr parasysh a esht wordpress apo joomla
thjesht qe e gjen dikush dhe mtregon se si funksionon ne cilen platform kaq

I kam gjetur do ama gjitha jan me pages , ndonje free qe din dikush.
Faliminderit

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 05-11-2013, 19:41:48
a 1 vjet duhet me prit per 1 pergjigje a  :S

Temat e fundit