Ndihme per antivirus - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihme per antivirus

Ndihme per antivirus

· 2 · 660

  • Postime: 95
  • Karma: +0/-0

ne: 10-01-2011, 12:33:34
A mund te me ndihmoni te gjej ndonje USERNAME dhe PASWORD per antivirus ESET Nod 32 se me ka mbaru dhe nuk me merr me update.  dhe me ka dal i kuq nuk eshte me jeshil. Faleminderit

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 10-01-2011, 16:55:50
LExoe pak mesazhin...

KAlo mire.
Gjumashi

Temat e fundit