Nuk arrij te dergoj emaile nga adresa ime - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nuk arrij te dergoj emaile nga adresa ime

Nuk arrij te dergoj emaile nga adresa ime

· 4 · 1164

  • Postime: 95
  • Karma: +0/-0

ne: 28-02-2011, 15:53:51
Ju lutem me ndihmoni, nuk arrij te dergoj e-maile nga adresa ime, eshte ne hotmail.com dhe ne momentin qe dua te dergoj nje e-mail me jep kete mesazh : To stop spammers, we sometimes ask you to enter characters before sending your message. E-mailet me vijne por un nuk mund te dergoj.Ju lutem me ndihmoni ...Faleminderit...
« Editimi i fundit: 28-02-2011, 16:02:15 nga M A X »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-02-2011, 16:05:26
Ty te del nje kuti me disa karaktere te shtremberuara (e quajtur ndryshe Captcha) e ti pikerisht ato karaktere duhet te shkruash me dore aty ku te kerkohet. Ne kete menyre do te mund te dergosh email-e. Nga mesazhi qe ke marre ty Captcha te paraqitet perkohesisht dhe jo gjithmone. Ndoshta vetem kete e here e pastaj do te "shpetosh".

  • Postime: 95
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 03-03-2011, 14:22:16
Jo nuk me del kuti me karaktere te shtremberuara. me nxjerr nje si tip mesazhi me ngjyre te verdhe qe me thote :To stop spammers, we sometimes ask you to enter characters before sending your message. dhe nuk po arrij te dergoj me emaile.

  • Postime: 1436
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-03-2011, 00:20:46
na trego nje foto nese mundesh

Temat e fundit