PC-ja nuk regjistron CD - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PC-ja nuk regjistron CD

PC-ja nuk regjistron CD

· 3 · 625

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 15-10-2010, 01:24:00
Kam nje problem me CD/DVD Recorder hmmmmm:
Ka disa dite qe dua te regjistroje CD por nuk i djege  kurse DVD i punone shume mire edhe i lexone edhe i djege.
Kurse per CD kam provuar programe te ndryshme edhe nuk i lexone tregone foton e meposhtme ne fillim kur e vendose por per te djegur nuk veprone,
Ka mundesi te me ndihmoje ndonjeri?

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-10-2010, 08:58:03
une per vete perdor nero 6, dhe punon shume mire.
kerko neper forumet warez nje version te nero 6,dhe provoe nje here me neron.

Pastaj hic cd nga cd rom dhe shife ne ka dokumenta te cd, dhe fshi ato.pastaj provoe me nero.

Kalo mire gjumashi

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-10-2010, 19:47:14
Shkarko : Ashampoo Burning Studio v9.20

 Nëse dëshiron më dërgo një mesazhi privat ju dërgoj likun për të shkarkuar pa pages versionin e plot. Kliko këtë për të shkarkuar Ashampoo Burning Studio v9.20

Temat e fundit