Program per incizim te zerit te bashkebiseduesit! - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Program per incizim te zerit te bashkebiseduesit!

Program per incizim te zerit te bashkebiseduesit!

· 10 · 1470

 • Postime: 73
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-05-2011, 12:49:03
Kerkoj program qe mundeson incizimin e bisedes se bashkebiseduesit psh ne Messenger, Skype, pa pasur nevoje per emitimin e zerit nepermjet altoparlanteve te jashtem por thjesht te incizohet vetem nepermjet programit.

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-05-2011, 15:20:58
Për Inçizim Ekziston Programi "HotRecorder for VoIP"... Është Një Program Që Incizon Në Te Gjithë Llojet E Messenger, Skype, Google Talk etj... Po Të Hap Linkun E Shkarkimit:
http://track.hotrecorder.com/download/HotRecorder_2_1_1.exe

 • Postime: 73
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 24-05-2011, 21:46:17
Ky link http://track.hotrecorder.com/download/HotRecorder_2_1_1.exe nuk po funksionon, ka ndonje pragram tjeter qe mundeson incizime te tilla

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-05-2011, 23:52:25

 • Postime: 73
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 31-05-2011, 21:12:18
si te gjej version per windows 7 sepse ky linku po punon por ish per windows XP kurse ne Windows 7 nuk po hapet programi.

 • Postime: 90
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 31-05-2011, 22:08:00
@cani Kliko Me Të Majën Siper Ikonës DHe Bjeri ... Compability (se se mbaj mend :D) Dhe Duhet Të Bëjë!!!

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 31-05-2011, 22:15:43
mund te provosh kete per skype e di qe ben http://www.vodburner.com/download

 • Postime: 73
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 01-06-2011, 12:47:24
VODBURNER qenka shume program i mire per te incizuar ne Skype por qenka trial vetem per 14 dite keshtu qe si te gjej numrin serial te programit per te punuar me kete program per nje kohe me te gjate sepse me nevojitet shume

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 01-06-2011, 22:23:10
Nisi ndonje PM Gjumashti se ti gjen ai  serial, crack ato qe te duhet, se une nuk kam me accounte ne warezz  :D :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 01-06-2011, 22:34:39

Temat e fundit