Si mund te kem internet falas - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si mund te kem internet falas

Si mund te kem internet falas

· 9 · 2760

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

ne: 24-06-2008, 15:57:36
Si mund te kem internet falas me ane te fishes se telefonit ne menyre qe te perdor internet falas dhe pa paguar psh te albtelekomi

 • Postime: 129
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-06-2008, 06:55:44
Sa dashke nga jeta dhe ti :)

Po do internet falas, ble nje karte wireless dhe shiko mos ka ndonje zemergjere aty verdall teje qe ka wireless router qe nuk i ka vene security, dhe te perdoresh internetin e tij. Ose ble nje laptop dhe shko ne lokale ku ka free wireless internet...

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 01-07-2008, 21:19:47
Pervec kesaj menyre ka ndonje menyretjeter psh qe te lidhesh ne internet me albtelekom dhe te mos paguash leke ne menyre pirate me kuptoni

 • Postime: 271
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 02-07-2008, 00:18:55
Di une nje  :P
dhe kjo menyre eshte qe ti nuk paguan fare..
ti jo, por dikush tjeter me doemos..
ske ci ben plako

sugjerimet e shokeve me duken shume te vlefshme.
pac fat!

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 24-07-2008, 22:56:12
ska gje qe mund te paguaje dikush tjeter ore pirate e ke fjalen ma thuja menyern ose ne pv ose email ne kleidi@live.com

 • Postime: 91
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 24-07-2008, 23:05:21
LOL LOL LOL

Un edhe sikur te dija ndonje menyre, perderisa po paguaj vete sdo te ta tregoja LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-07-2008, 09:11:41
Di unë një  :P
dhe kjo mënyrë është qe ti nuk paguan fare..
ti jo, por dikush tjetër me doemos..

Kleidi66... me duket se kokushta e ka fjalen per perdorimin e linjes se tjetrit, per shembull duke nderhyre te kutia shperndarese. Sigurisht qe me kete rast ben edhe telefonata te zakonshme falas.  ^o)

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 20-11-2008, 11:01:22
LOL LOL LOL

Un edhe sikur te dija ndonjë mënyrë, përderisa po paguaj vete sdo te ta tregoja LOL

Po ti perderisa paguan vete eshte e qarte se nuk di as nje menyre  ;)

#8 ne: 17-01-2011, 17:40:15
Sa dashke nga jeta dhe ti :)

Po do internet falas, ble nje karte wireless dhe shiko mos ka ndonje zemergjere aty verdall teje qe ka wireless router qe nuk i ka vene security, dhe te perdoresh internetin e tij. Ose ble nje laptop dhe shko ne lokale ku ka free wireless internet...


Temat e fundit