Si riformatohet nje PC? - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si riformatohet nje PC?

· 2 · 3223

Si riformatohet nje PC?

· 2 · 3223

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 13-09-2007, 23:46:18
  a kish mujt mem kallxu dikush dy pytje
  1)a bën një tutorial për formatizimin e pc dhe
  2)a mundet formatimi i pc dhe instalimi i programeve te nevjshme (microsoft office) te bëhet mbrenda 3-4 minutave
  me falni nëse është në vend te gabuar
  ju faleminderit
  « Editimi i fundit: 06-02-2008, 00:33:49 nga M A X »
 • i identifikuar

  #1 ne: 25-01-2008, 18:08:45
  Lexo temën Si formatohet PC?
  « Editimi i fundit: 31-01-2008, 11:29:54 nga Syrgjyn »

  Temat e fundit