Si te hap nje faqe pa pagese? - Ndihmë | Internet & Kompjuter

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te hap nje faqe pa pagese?

· 15 · 8521

Si te hap nje faqe pa pagese?

· 15 · 8521

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 02-12-2007, 09:40:50
  dua te hap faqe por pa pagese

  Meso ketu si te hapesh faqe pa pagese Guide e shpejte per te krijuar nje faqe falas
  « Editimi i fundit: 15-10-2010, 17:03:49 nga M A X »

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 02-12-2007, 11:17:19
  Pershendetje Sara,
  Faqe qe japin free host jan te shumta, ja disa:
  www.free-webhosts.com
  www.thefreesite.com
  members.freewebs.co m
  www.freepagehosting .com apo
  geocities.yahoo.com etc..

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 02-12-2007, 19:57:44
  Lexo temën këtu: Guide e shpejte per te krijuar nje faqe falas dhe mëso si te hapesh një faqe falas.
  « Editimi i fundit: 15-10-2010, 17:03:18 nga M A X »

  • Postime: 404
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #3 ne: 21-02-2008, 04:25:30
  Shko te 110mb.com se japin shume hapesire falas.

  kane edhe nje forum qe njerezit ndihmojne njeri tjetrin.

 • i identifikuar

  #4 ne: 08-01-2009, 19:10:51
  ...
  « Editimi i fundit: 08-01-2009, 23:20:27 nga M A X »
 • i identifikuar

  #5 ne: 29-07-2009, 17:46:38
  Lexo temën këtu: Guide e shpejte per te krijuar nje faqe falas dhe mëso si te hapesh një faqe falas.
  :D
 • i identifikuar

  #6 ne: 28-08-2009, 09:59:59
  ju mirpres

  [/quote]http:// :perqafim
 • i identifikuar

  #7 ne: 28-08-2009, 10:07:36
  ju mirpres ne faqe time

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #8 ne: 28-08-2009, 14:54:15
  Citim nga: leutrim  jusufi ne 28-08-2009, 10:07:36
  ju mirpres ne faqe time

  Leutrim eshte forumi special per prezantimin e faqeve tuaja andaj mund ta prezantosh atje..
 • i identifikuar

  #9 ne: 20-09-2009, 12:54:08
  dua te hap faqe por pa pagese
  :perqafim
  [/color][/glow][/s]
 • i identifikuar

  #10 ne: 20-09-2009, 12:55:47
 • i identifikuar

  #11 ne: 20-09-2009, 12:57:03
 • i identifikuar

  #12 ne: 28-06-2010, 10:55:19
  dua te hap faqe por pa pagese
 • i identifikuar

  #13 ne: 15-10-2010, 10:34:34
  dua te hap faqe por pa pagese
 • i identifikuar

  #14 ne: 15-10-2010, 10:35:52
  Lexo temën këtu: Guide e shpejte per te krijuar nje faqe falas dhe mëso si te hapesh një faqe falas.
  « Editimi i fundit: 15-10-2010, 17:04:23 nga M A X »

  Temat e fundit