Kerko Shqip

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Cfare kerkojne shqiptaret ne internet

12:51
21-05-2020, 01:09:47

Numra femrash per lidhje

Kjo teme e hapur ne lidhje me ata qe kerkojne Numra femrash per lidhje sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:09:30

forumi netedy

[ You are not allowed to view attachments ]  Kjo teme e hapur ne lidhje me forumin shqiptar NeTeDy sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te ma...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:09:01

Lume ne Itali

Kjo teme e hapur ne lidhje me Lume ne Itali sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:08:39

Kultivimi i bletes

Kjo teme e hapur ne lidhje me kultivimin e bleteve sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te sh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:08:15

Fjale me origjine turke

Kjo teme e hapur ne lidhje me fjalet e shqipes qe kane origjine turke sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:07:56

Priami i lutet Akilit

Kjo teme e hapur ne lidhje me mbretin e Trojes Priamin qe i lutet heroit grek Akilit sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:07:38

Bota islame lajme

Kjo teme e hapur ne lidhje me Lajmet qe vijne nga bota myslimane sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjer...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:07:03

Rajonet e Shqiperise

Kjo teme e hapur ne lidhje me Rajonet e Republikes se Shqiperise sipas ndarjes se re administrative, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te ma...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:06:47

Letersia antike greke

Kjo teme e hapur ne lidhje me letersine antike greke sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:06:28

Letersia e bejtexhinjve

Kjo teme e hapur ne lidhje me letersine e bejtexhinjve ne folklorin shqiptar sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:06:10

SMS per vit te ri

Kjo teme e hapur ne lidhje me SMS me urime per vitin e ri, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:05:50

Pirro i Epirit biografia

Kjo teme e hapur ne lidhje me biografine e Pirros se Epirit te lashte, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:05:34

Simptomat e shtatzanis

Kjo teme e hapur ne lidhje me simptomat e shtatezanise te femra sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjeri...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:05:17

Poezi per babin tim

Kjo teme e hapur ne lidhje me poezi per njeriun me te shtrenjte ne jete, babin, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per ke...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:05:00

mburoja e skenderbeut

Kjo teme e hapur ne lidhje me mburojen e heroit kombetar shqiptar, Skenderbeu, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per kes...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:04:25

Emer vajze

Kjo teme e hapur ne lidhje me emra te bukur per vajza sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:03:53

Fisi ilir i Taulanteve

Kjo teme e hapur ne lidhje me fisin ilir te Taulanteve, qe ka pas jetur ne ultesiren perendimore te Shqiperise se sotme sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:03:34

SMS dashurie per mbremje

Kjo teme e hapur ne lidhje me SMS dashurie per mbremje sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:03:17

Format e foljes

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me format e foljes ne gjuhen shqipe sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla ...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:01:07

Bota shqiptare forum

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me forumin bota shqiptare sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerim...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:00:51

Tema interesante shqip

Per Tema Interesante ne Shqip klikoni linkun qe vijon: https://www.zerion.net/tema-interesante/[html]

Te Zerion do te gjeni tema me interes ne dhe kjo teme ketu sherben si vend di...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:00:33

Ndjenjat e para te shtatzanis

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me ndjenjat e para te shtatezanise sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:00:15

Legjenda te ndryshme

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me legjendat e ndryshme shqiptare, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 00:59:59

Test per psikopat

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me teste per psikopate, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime;...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 00:59:42

forumi shqiptar seksi

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me trajtimin e temes se seksit ne forumet shqiptare, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjig...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 00:59:26

Mjekesi popullore

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me mjeksine popullore shqiptare por dhe ate te vendeve dhe kulturave te tjera neper bote, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per ...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 00:59:08

Tuneli film shqiptar i plote

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me filmin shqiptar Tuneli sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur shqetesime apo

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 00:58:30

Si behet shkronja ë

Per te krijuar shkronjen 'ë' dhe shkronjen 'ç' (si te madhe ashtu dhe te vogel) mund te perdorni keto kombinime tastesh: alt + 137 --> ë alt + 135 --> ç alt + 0203 --> Ë alt + 128 --> Ç ******* [html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me krijimin shkronjes ë ne tastiera ku ajo mungon, sherben si ve

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 00:58:09

Muzik shkodrane sagllam

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me muziken shkodrane sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; pe...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
22-03-2020, 18:54:14

forumi wikipedia

forumi wikipedia
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:50:38

lajme jeta osh qef

lajme jeta osh qef
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:49:37

lajme shqiptare

lajme shqip lajme sportive lajme sport lajme shkoder lajme shqiptare lajme sot news lajme syri lajme sport ekspres lajme shqip nga tirana lajme sociale lajme star plus lajme sport net lajme shqiperi lajme sot 7 lajme shqiperia lajme shkencore lajme sot top channel lajme sportive nga bota lajme
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:46:47

express lajme

express lajme xpres lajme gjirafa lajme xhenet lajme si te lajme xhupa lekure si ti lajme xhamat xing lajme
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:46:02

lajme vizion plus sot

lajme vlore lajme vip lajme vizion plus lajme vec per inter lajme vizion plus sot lajme vlora news lajme vipash lajme vesnik lajme vipat shqiptar lajme video lajme vendi lajme vrasje lajme vip te fundit lajme viti lajme vip shqip lajme vitia lajme vetvrasje lajme vrasja ne bllok lajme vjedhje
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:45:27

lajme web

lajme www news 24lajme wikipediawww lajme sportivewww lajme shqipweb lajme shqipwww.lajme expreswww.lajme nga ulqini...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:44:45

lajme zeri i amerikes

lajme zeri i amerikes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:44:20

zvicra lajme e fundit

zvicra lajme e funditlajme zvicerr lajme zvicra lajme zgjedhore lajme zeland zvicra lajme e fundit zmobile lajme zjarr lajme zjarrin lajme lajme ne zvicer lajme shqip zeri lajme te zeza lajme nga zgjedhjet lajme per zvicer
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:43:40

lajme nga shqiperia you tube

lajme nga shqiperia you tube
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:43:22

vizionplus lajme youtube

vizionplus lajme youtube
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:42:59

youtube lajme ne shqip

youtube lajme ne shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:42:39

youtube lajme nga shqiperia

youtube lajme nga shqiperia
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:42:23

youtube lajme tv klan

youtube lajme tv klan
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:42:04

youtube lajme top channel

youtube lajme top channel
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:41:32

youtube lajme shqip

youtube lajme shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:39:56

lajme ne top cenell

lajme ne top cenell
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:39:07

lajme real madrid

lajme real madrid
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:38:22

lajme barcelona

lajme barcelona
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:37:54

lajme best channel

lajme best channel
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:37:35

lajme basketboll

lajme basketboll
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe