Kerko Shqip - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Cfare kerkojne shqiptaret ne internet

12:51
21-05-2020, 00:59:42

forumi shqiptar seksi

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me trajtimin e temes se seksit ne forumet shqiptare, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjig...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 00:59:26

Mjekesi popullore

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me mjeksine popullore shqiptare por dhe ate te vendeve dhe kulturave te tjera neper bote, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per ...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 00:59:08

Tuneli film shqiptar i plote

[html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me filmin shqiptar Tuneli sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehur shqetesime apo kritika. Te gji

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 00:58:30

Si behet shkronja ë

Per te krijuar shkronjen 'ë' dhe shkronjen 'ç' (si te madhe ashtu dhe te vogel) mund te perdorni keto kombinime tastesh: alt + 137 --> ë alt + 135 --> ç alt + 0203 --> Ë alt + 128 --> Ç ******* [html]

Kjo teme e hapur ne lidhje me krijimin shkronjes ë ne tastiera ku ajo mungon, sherben si ve

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
22-03-2020, 18:54:14

forumi wikipedia

forumi wikipedia
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:50:38

lajme jeta osh qef

lajme jeta osh qef
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:49:37

lajme shqiptare

lajme shqip lajme sportive lajme sport lajme shkoder lajme shqiptare lajme sot news lajme syri lajme sport ekspres lajme shqip nga tirana lajme sociale lajme star plus lajme sport net lajme shqiperi lajme sot 7 lajme shqiperia lajme shkencore lajme sot top channel lajme sportive nga bota lajme
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:46:47

express lajme

express lajme xpres lajme gjirafa lajme xhenet lajme si te lajme xhupa lekure si ti lajme xhamat xing lajme
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:46:02

lajme vizion plus sot

lajme vlore lajme vip lajme vizion plus lajme vec per inter lajme vizion plus sot lajme vlora news lajme vipash lajme vesnik lajme vipat shqiptar lajme video lajme vendi lajme vrasje lajme vip te fundit lajme viti lajme vip shqip lajme vitia lajme vetvrasje lajme vrasja ne bllok lajme vjedhje
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:45:27

lajme web

lajme www news 24lajme wikipediawww lajme sportivewww lajme shqipweb lajme shqipwww.lajme expreswww.lajme nga ulqini...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:44:45

lajme zeri i amerikes

lajme zeri i amerikes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:44:20

zvicra lajme e fundit

zvicra lajme e funditlajme zvicerr lajme zvicra lajme zgjedhore lajme zeland zvicra lajme e fundit zmobile lajme zjarr lajme zjarrin lajme lajme ne zvicer lajme shqip zeri lajme te zeza lajme nga zgjedhjet lajme per zvicer
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:43:40

lajme nga shqiperia you tube

lajme nga shqiperia you tube
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:43:22

vizionplus lajme youtube

vizionplus lajme youtube
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:42:59

youtube lajme ne shqip

youtube lajme ne shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:42:39

youtube lajme nga shqiperia

youtube lajme nga shqiperia
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:42:23

youtube lajme tv klan

youtube lajme tv klan
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:42:04

youtube lajme top channel

youtube lajme top channel
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:41:32

youtube lajme shqip

youtube lajme shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:39:56

lajme ne top cenell

lajme ne top cenell
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:39:07

lajme real madrid

lajme real madrid
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:38:22

lajme barcelona

lajme barcelona
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:37:54

lajme best channel

lajme best channel
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:37:35

lajme basketboll

lajme basketboll
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:37:15

lajme bayern munich

lajme bayern munich
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:36:58

lajme ballkanweb.com

lajme ballkanweb.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:36:30

lajme abc news live

lajme abc news live
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:36:08

lajme anglisht

lajme anglisht
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:35:50

lajme albania

lajme albania
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:35:33

lajme abc news

lajme abc news
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:35:11

lajme argjiro

lajme argjiro
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:34:41

lajme aktuale shqip

lajme aktuale shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:34:23

lajme albin kurti

lajme albin kurti
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
22-03-2020, 18:33:42

lajme aksident rrugor

lajme aksident rrugor
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 23:00:36

msn sign in

msn sign in
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 23:00:01

video downloader

video downloader
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:59:21

winter olympics

winter olympics
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:58:49

përkthe

përkthe
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:58:20

gledalica

gledalica
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:57:58

cineblog

cineblog
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:57:35

porntube

porntube
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:57:04

filma indian me titra shqip

filma indian me titra shqip
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:56:43

3d warehouse

3d warehouse
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:53:55

grepolis

grepolis
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:53:32

thenie per jeten

thenie per jeten
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:53:14

shiu acid

shiu acid
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:52:50

peppa pig

peppa pig
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:52:26

masha dhe ariu

masha dhe ariu
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 22:52:09

tuttojuve

tuttojuve
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe