×

The Sopranos

The Sopranos

· 5 · 1145

  • Postime: 278
  • Gjinia: Mashkull
the_General
ne: 17-03-2006, 23:37:09
çfarë mendoni për këtë serial si ju duket për muaj është NO. 1 dhe smendoj qe do ta zavendesoj kush

« Editimi i fundit: 22-03-2007, 15:11:01 nga Dije, Dije »

  • Postime: 122
  • Gjinia: Mashkull
.:: $tUp1d ::.
#1 ne: 13-05-2006, 14:21:19
me pëlqen shumë ky serial.Sidomos sezoni i dytë


  • Postime: 278
  • Gjinia: Mashkull
the_General
#2 ne: 12-06-2006, 23:56:58

 kjo është familja SOPRANO sapo ka përfunduar sezoni i 6-te pritet dhe një sezon qe te perfundoje është jashtzakonisht serial i mirë i tipit krime drama . shumë gazetar amerikan e krahasojne me GODFATHER

  • Postime: 1610
  • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#3 ne: 17-03-2007, 01:19:13
Sopranos xhirohet ne një qytet te vogël afër ku jetoj un dhe këto kohët e fundit jan bërë debate sepse banuesit e ktij qytetit ku po bëhet xhirimi po ankohen duke then se po i japin vendit dhe banorve Italiane një emër dhe imazh negative. Disa nga banoret kan bërë protesta qe te ndalen xhirimet e serialve. Për mendimin tim seriali Soprano s'po i jep ndonjë imazh negativ as vendit dhe as Italianve, te vetmen gjë qe po i jep është fame.

  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull
Kisss
#4 ne: 20-03-2007, 06:24:50
e bukur është ajo goca shqiptare qe luan një rol si pritse tek resoranti i ARdit. ne filem ajo thotë se është shqiptare nga Mali i zi.

i bën hile dhe e vjedh ardin duke ua thënë numrat e kredit kartave njerit prej antarve te tonit, i cili është i martuar dhe e ka këtë gocen (Martinen) si te dashur...

s'po gjë dot foto te saj...se do e kisha postuar një..

Kjo eshte nje parulle nga sezoni i fundit qe do shfaqet ne prill 2007.


« Editimi i fundit: 22-03-2007, 15:13:00 nga Dije, Dije »