Kinema


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Gjithcka nga kinemaja boterore

Ωμέγα
14-01-2023, 23:44:35

Kush e ka pare Avatar 2 dhe a ia vlen ta shoh?

A ia vlen vertete ta shohesh kete film qe me duket zgjat 4 ore?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Gjumashi

Shiko Filma Online!

1dhe1
14-03-2021, 20:31:02
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Lajmet, dreamm, CrYsTaL TeaRs

FRIENDS

12:51
13-05-2020, 18:57:53
 seriali friends.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200210-085615.jpg
eeed14d2ed166061ecc3de1f48cddfec3bcb59af.jpg
M A X
22-12-2019, 20:44:45

“Marriage Story”

https://youtu.be/-y1HhAlAOTs Përflitej si një kryevepër prej muajsh, por popullata e gjerë mundi ta shohë në Netflix që prej 6 dhjetorit. Nëse nuk e keni parë, merrni të dashurin/ën, burrin/gruan a partnerin dhe kushtojini vëmendje. Le të shërbejë “Marriage Story” si një fabul nga e cila duhet nxjerrë mësim. Gjithçka nis me Charlie (Adam Driver) që rrëfen gjithë gjër
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gjumashi, erlehta, lookingtest

Black Widow

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, Parloté, Gjumashi

Frozen 2 - Aventurat e reja te Anes dhe Elses

M A X
27-11-2019, 21:39:32
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
25-10-2019, 00:07:50

4 filma horror bazuar në histori të vërtetë

1. The Conjuring (2013)Në vitin 1971, një familje me pesë vajza u shpërngul në një shtëpi të vjetër në Rhode Island. Në shtëpi fillojnë të ndodhin gjëra të çuditshme, takime me fatazma, madje dhe një pushtim. Familja vuajti nga këto fuqi të mbinatyrshme për nëntë vjet, që ngjallën interes te dy ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Ford v Ferrari 🎬

M A X
12-10-2019, 16:34:17
Trailer ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe