Carla Bruni: Do te luaj film me Woody Allen - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Carla Bruni: Do te luaj film me Woody Allen

Carla Bruni: Do te luaj film me Woody Allen

· 1 · 729

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-11-2009, 14:11:46
Zonja e pare franceze, modelja italiane Carla Bruni njofton se do te luajenje rol ne filmin e Woody Allen. "Nuk jam aktore, po eshte nje rast vertete fantastik. Nuk e kam idene secila do te jete pjesa ime por i jam pergjigjur pozitivisht fteses.Ndoshta nuk kam asnje vlere si aktore, por nuk mund ta le te me ike ngaduart ky rast", thote Carla ne nje interviste televizive. Gruajae Sarkozy thote se e ka marre vendimin me entuziasem, pasi kur te jetegjyshe do te donte te kishte ne eksperiencen e saj edhe nje film meWoody Allen. Regjisori i madh e kishte njoftuar qe ne vereqellimin e tij per ta marre Brunin ne cast-in e aktoreve, por mesaduket vetem tani ka ardhur pergjigja pozitive nga zonja e pare. /topchannel
« Editimi i fundit: 05-10-2020, 09:39:54 nga M A X »

Temat e fundit