Cilin film vizatimor mbani mend nga femijeria? - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cilin film vizatimor mbani mend nga femijeria?

Cilin film vizatimor mbani mend nga femijeria?

· 10 · 5096

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 09-12-2009, 10:53:18
Mua me kujtohen shume, por do vecoja "Flokeverdha ne boten e ylberit" (ne anglisht, per te kerkuar video ose foto, eshte "Rainbow Brite"). Me pelqente shume flokeverdha, keshtjella, Tagataja (kali i bardhe fluturues)...Mezi prisja te niste te TVSH-ja, lija dhe lojen vetem per ta ndjekur.

Rainbow Brite Opening"Nils Holgerson" - me Krumelin, Aken, Martinin

Nils Holgersson - Opening (deutsch/german)

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 09-12-2009, 11:08:30
Urime per temen Dora :)

Mua me kujtohet Ana Flokekuqja, Haidi, Nils Holgersoni

pasaj ka pas e keto perrallat te kinostudios shqiptare te bukura kane qene dhe ato.

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 09-12-2009, 11:28:04
Flm shenjtane :)

Per Anen edhe une vdisja... Po gjithashtu, me kujtohen filmat qe jepeshin te Italia Uno - Occhi di Gatto, Lady Oscar, etj, si dhe disa qe kam pare te RTL 2.

Nga keta te Kinostudios, vetem Cufon kujtoj tani dhe disa pjese teatrale - si Fatbardh Pikaloshi....

 • Postime: 2870
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 09-12-2009, 11:29:39

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-12-2009, 11:49:54
Shume faleminderit per muziken e ketyre filmave.  :)

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 03-06-2010, 22:34:06
Tomi e xheri,tipi dhe qufo etj. :P

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 26-07-2010, 16:59:14
o haidi me kujtohet shum i mir o edhe tomi jery

 • Postime: 297
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 26-08-2010, 19:03:39
HAIDI, Anna dai capelli rossi, Dolce REMI , PICCOLO LORD SEDRICK  .  

#9 ne: 02-09-2010, 03:46:48
mua me kujtohen shume por me  kto jane filmat vizatimor me te mire  popaji kesulkucja borbardha tom and jerry   lepuri . :pafshim\

Temat e fundit