Der Albaner/ Shqiptari, a e pate? - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Der Albaner/ Shqiptari, a e pate?

Der Albaner/ Shqiptari, a e pate?

· 9 · 1536

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-11-2010, 12:56:17
Der Albaner (2010) Trailer

Nga 30 Tetori ne rrjetin Imperial ne Kristal Center dhe Sheraton.
A ju pelqeu filmi, do me pelqente shume qe ta shikoja te shohim kur te hitdhet ne net :), mund te flas dikush qe e ka pare per kete film

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-11-2010, 18:19:50
Nik Xhelilaj : SHQIPTARI - Der Albaner (trailer)

Besoj do shkoj ta shof ket jave. Do shkruaj pershtypjet pasi ta shof, deri tani reklame shume te madhe i eshte bere si dhe shume vleresime ka marre.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-11-2010, 03:34:44
E pash dhe me kujtoje disa kujtie lol...
Si film, eshte mire i realizuar dhe si ngjarje,, mire, por eshte pak i thate nga pjesa tjeter e shqiptareve, pasi te vendosh nje titull te tille, duhet te japesh me shume sesa nje pjesez te vogel.

nejse.. duhet pare.
shikim te mbare.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-11-2010, 10:10:32
Histori e sajuar dhe e montuar keq.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 26-11-2010, 10:22:40
mua me ka pelqyer shum por fundi ishte disi keq.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 26-11-2010, 11:33:44
mua me ka pelqyer shum por fundi ishte disi keq.

Epo dihej ai perfundim se di pse por kam vene re qe filmat qe jane bere kohet e fundit dhe trajtojne tema te marra ne ate periudhe gjithmone ju japin fund tragjik. Nje fare te drejte e kane sepse vertet kane qene vite drame per shqiptaret por neper filma e kane egzagjeruar fare.

#6 ne: 08-12-2010, 01:01:08
Eshte film fantastik. Te jesh e sigurte qe ja vlen te shihet. Vetem keto komentet e mesiperme si marre vesh. Gjithmone nenvleresues per gjithcka qe ka lidhje me Shqiperine edhe per kete rast qe i meriton te gjitha duartrokitjet.

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 08-12-2010, 01:20:24
qenka postuar ketu per ata qe duan ta shohin online: http://www.mosfli.tv/der-albaner/


 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 08-12-2010, 10:58:13
Eshte film fantastik. Te jesh e sigurte qe ja vlen te shihet. Vetem keto komentet e mesiperme si marre vesh. Gjithmone nenvleresues per gjithcka qe ka lidhje me Shqiperine edhe per kete rast qe i meriton te gjitha duartrokitjet.

me duket se po bejme kritike arti spo flasim per patriotizem ketu ... ca ka per te mos kuptuar

Temat e fundit