Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?! - 27 - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

· 1309 · 53465

#650 ne: 03-10-2010, 23:08:42
Ok Max, do e shoh dhe ndoshta do ndryshoj mendim, por sidoqofte ky interpretimi ketu* nuk eshte se me nxit dhe aq... :D


Nder filmat e fundit qe kam pare eshte dhe Agora.
Interesant, pak i ngadalte por me fund trondites.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 05-10-2010, 14:00:01
Une pash "The Social Network" ne fundjave..mendova se do me pelqente por sme pelqeu dhe aq shume.

 • Postime: 2568

#652 ne: 09-10-2010, 22:48:57
te shtunen e kaluar te klani ne oren 01:00 sja mbaj mend titullin por ishte i bukur,ka dhe sot ne te njejten ore

#653 ne: 09-10-2010, 22:53:07
The Rebound... 6/10 do i jepja... :-[

#654 ne: 10-10-2010, 22:29:38
Into the Wild...  :(

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 11-10-2010, 23:43:11
Une po pres te shoh nje me 6 te Michael Douglas..shohim si do jete..ne preview duket mire.

Me ne fund pash kete "Wall Street"..thriller me pelqeu dhe Michael Douglas aktor i mire.

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 13-10-2010, 02:30:46
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS


nuk me pelqeu fareee shum i merzitshem

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 25-10-2010, 03:32:13
THE TOWN (Ben Affleck)


shum film fantastik me pelqeuuuu

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 25-10-2010, 12:40:31
"Casino" mbreme, me Robert De Niro dhe Sharon Stone.
Kishte dhune ne te ^o), keshtu qe nuk e pashe deri ne fund, le qe ishte ne 1 te nates :D

#659 ne: 25-10-2010, 12:48:12
Johnny Handsome, me Mickey Rourke... :-[
Film i lashte, hajt mo... :P

Edhe The Crow, me Brandon Lee, per here te dyte se s'e mbaja mend "cfare" "kujt" "pse" i ndodhte. :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 27-10-2010, 19:43:13
She's Out Of My League. S'jua rekomandoj ta shihni ne prani te femijeve.

#661 ne: 29-10-2010, 09:21:39
Goodbye Lenin - perjetimi i nje familjeje lindore gjermane gjate renies se Murit te Berlinit. Shume film i bukur! Situate te ngjashme perjetoi dhe Shqiperia ne vitet '90.

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 29-10-2010, 09:32:13
9 jave e gjysem...e s'mbahet mend qe kur e kam pare! skam kohe fare dreqin,se me pelqejn ne fakt!

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 04-11-2010, 00:31:54
"The kids are alright"..it was alright..sa me kalu nje mbasdite. :D

#664 ne: 04-11-2010, 09:56:59
Shelter (2010) - Horror, mos e shifni! :-[

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 05-11-2010, 01:04:43
The Book of Eli - Film interesant edhe se i mungonte efekti "waw"!
The Bounty Hunter - Me harxhoi kot dy ore nga jeta ime.

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 05-11-2010, 08:18:53
Eat Pray Love fantastik. Bazuar ne historine e vertete te jetes se autores se librit. Film sa komik aq dhe filozofik. ju keshilloj ta shikoni.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 05-11-2010, 08:36:50
The Bounty Hunter - Me harxhoi kot dy ore nga jeta ime.

Edhe ty si mua ee.. :D

 • Postime: 277

#668 ne: 05-11-2010, 09:42:52


me pulle ..... :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 06-11-2010, 05:09:04
DUE DATE


shummm funnyyy

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 08-11-2010, 09:03:20
Eat, Pray, Love

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 10-11-2010, 16:24:19
The Expendables

Film i nje kategorie me te ulet. Nuk jua rekomandoj.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 26-11-2010, 23:23:13
SAW 3D, eshte nje bashkim i pjeseve qe kan qen.
Por prap, te ngre deshira dhe emocioni ta shikosh deri ne fund....

Ju keshilloje te shikoni gjithe pjeset, te beni nje nate SAW - Night

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 27-11-2010, 12:01:14
Death at a funeral

Komedi,  ia vlen ta shikoni.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 30-11-2010, 09:54:23
Beauty and the Briefcase

Temat e fundit