Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?! - 29 - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

· 1309 · 58149

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 14-12-2010, 10:42:53
lamia je e lire ti lexosh te gjitha temat qe do dhe nese ke nje mendim per ta ndare me ne mund te postosh,nese jo mjafton thjesht ti lexosh temat...

per ta perdorur eshte mjaft e thjesht. cfare paqartesie ke?! fushat e ndryshme ku mund te gjesh me miliona informacione  i ke ne krye te faqes...

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 14-12-2010, 14:38:29
The Tourist..Angelina Jolie..Johnny Depp....shume film i bukur

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 14-12-2010, 15:51:19
JACKS 3D........Tbente me vdek te gjeshuri

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 15-12-2010, 14:15:57
Never let me go me Keira Knightley dhe Carey Mulligan. Shume aktore te mira.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#704 ne: 15-12-2010, 22:48:07
After life horror. Sugjerim: o dy veta o hic fare

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 20-12-2010, 09:27:04
The other guys

Wild target

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 21-12-2010, 09:14:50
Never let me go me Keira Knightley dhe Carey Mulligan.

dhe mua me pelqeu shume !

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 21-12-2010, 09:16:46
Salt dhe me ka pelqu shume

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 21-12-2010, 09:25:21
The Killer inside me - sa shume dhune qe kishte!!!

#709 ne: 22-12-2010, 13:03:40
The Shawshank Redemption - Duhet pare te pakten njehere ne jete!

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#710 ne: 22-12-2010, 14:42:25
Case 39 -  me trishtoj, nqs e shikoni ju rekomandoj diten jo naten !

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 23-12-2010, 06:04:10
BURLESQUE  (CHRISTINA AGUILERA)fantastikkkkkkkkkkk k

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 23-12-2010, 08:07:49
Black Swan me Natalie Portman, Vincent Cassel dhe Mila Kunis.

Film fantastik, Natali ishte perfekte!!!!

Ua rekomandoj!!!!

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#713 ne: 23-12-2010, 18:25:54
The Tourist.

I mire ishte, por cka lol... Ka dhe me te mire...

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 27-12-2010, 08:09:09
American Pie - The Book of Love s'me beri fare per te qeshur, nuk ka te krahasuar me tre te paret.

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 28-12-2010, 08:28:23
My Girlfriend's Boyfriend

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#716 ne: 28-12-2010, 14:24:23
Top Gun film i vjeter por ja vlente ta rishikoje :)

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 29-12-2010, 19:43:43
Its complicated ( Meryl Streep)


film i merzitshem mu duk

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 30-12-2010, 08:45:41
An Education me Carey Mulligan. Me pelqeu shume.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#719 ne: 30-12-2010, 15:28:26
And Soon the Darkness  hmmmmm: c't'ju them, film si gjithe filmat e tjere, megjithese ia vlen....

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 01-01-2011, 22:50:49
The Holiday...loved it

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 03-01-2011, 16:57:08
Love & other drugs..i mire..funny :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 06-01-2011, 10:00:45
"Music from another room"    Jude Law & Jennifer Tilly

me pelqeu, histori interesante per ata qe besojne tek fati :)

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 10-01-2011, 10:07:41
You again - shume gazmor, me pelqeu
Scusa, ma ti voglio sposare - Film Ok, jo kushedi cfare
Tron Legacy - i lezetshem m'u duk, vetem fale efekteve 3D

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 13-01-2011, 08:52:04
Little Fockers - hahahaha, shume i lezetshem. Kush eshte ne Tirane, ta shohe me patjeter!!!!

Temat e fundit