×
Hyrja
Profili

Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

· 1309 · 52543

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 14-01-2011, 11:14:25
127 hours - shuuuuuume i bukur..

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 14-01-2011, 13:41:13
All good things -  me pelqu shume, ja vlen te shikohet!

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 17-01-2011, 21:17:45
Po shoh The Fan me Robert de Niron. Filmi qenka i 96,  i lezetshem  :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 24-01-2011, 01:07:25
Sot kam pare keta dy qe dolen pardje..

Morning Glory....shuume i bukur..funny
The Dilemma...edhe ky i mire

ja vlejten te dy si perfundim :D

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 24-01-2011, 09:42:59
Hachi a dog's tale dashuria e qenit, dashuri e vertet  :D film shume i mire bazuar ne ngjarje te vertet!

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 27-01-2011, 11:06:26
Life as we know it - komedi shume e bukur, me pelqeu shume dhe kishte momente me te vertete qesharake.

Katherine Heigl ka lindur per filmat komike (ndonese ne jeten reale, sic thone, nuk eshte dhe aq komike).

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 31-01-2011, 09:15:17
What lies beneath

The Girl who played with fire

The Tourist

Blue Valentine

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 02-02-2011, 09:51:51
The Girl Who Kicked the Hornets' Nest - perfundimisht Lizbet Salander eshte shume cool!!!Sot kam ndermend te shoh "Che bella giornata". Kam degjuar fjale te mira dhe ne Itali eshte sukses ne kinema.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 03-02-2011, 09:38:49
The King's Speech - histori interesante dhe loje shume e mire nga Colin Firth.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 05-02-2011, 16:57:30
Love and other drugs
Che bella giornata - hahaha, sa film i papare ky, me shkriu fare.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 06-02-2011, 19:57:53
72 hours dhe Fire Game.

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 08-02-2011, 13:26:16
sa zakon te keq e kam qe sju mbaj mend titujt, por me duket se e kishte "RED LINE" por ata aktoret s'mu duk asnje i njohur, mgjthse ajo goca ishte yll :D


kete filmin duhet ta shohi gimi :D

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#737 ne: 11-02-2011, 10:09:23
Gulliver's Travel - cka
Due Date - cunave do u pelqeje patjeter

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 14-02-2011, 09:55:50
The Happening me film koti s'kam pare

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 18-02-2011, 08:39:18
127 Hours

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 19-02-2011, 22:43:11
Paul..funny pak, asgje interesant :D

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 28-02-2011, 14:18:39
The Wrestler

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 01-03-2011, 02:16:01
JUST GO WITH IT- Adan Sandler & Jennifer Aniston


shummm i bukur, me pelqeu

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 01-03-2011, 08:54:44
Piranha 3D - efektet ishin ultra, por kishte ca momente qe nuk shiheshin me sy...

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 03-03-2011, 09:16:10
Mean Girl 2 - s'me pelqeu fare

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 11-03-2011, 14:17:59
Big Momma: Like father like son

*gjithmon me ka pas pelqyer Eddy Murphy ne rolin e Big Momma 1,2 por dhe ky ishte funny.


-BLACK SWAN(Natalie Portmant)------------beautifulllllllllllllll

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 12-03-2011, 09:16:24
Big Momma - Like father like son...nice one

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 17-03-2011, 18:25:50
Lion King....mire ish :D

 • Postime: 121
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 17-03-2011, 18:59:24
mu ka prish TV-ja :P

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 07-04-2011, 12:45:56
Drive Angry 3D - cunave do t'u pelqeje

Temat e fundit