Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?! - 31 - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

Filmi i fundit qe keni pare dhe mbresat qe u ka lene?!

· 1309 · 55917

#750 ne: 12-04-2011, 21:37:22
filmin  e  kan   pa  te   gjith   ju  ndoshta   se  keni  par........../,

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 12-04-2011, 23:32:31
Amici, Amanti e... i bukur si film, edhe aktorja shume e bukur :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 15-04-2011, 22:04:46
Senza identita film i bukur

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 18-04-2011, 11:41:09
Ballkan Bazaar

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 19-04-2011, 22:08:02
Ballkan Bazaar


ia vlente dora? se dua ta shoh dhe une ...

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 19-04-2011, 23:45:20
Il Grinta film koti

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 20-04-2011, 09:26:49

ia vlente dora? se dua ta shoh dhe une ...

Kishte momente humori, mesazhi qe percillte ishte i forte, personazhet OK, vetem se ndonjehere, kishte momente qe skenat nuk kishin lidhje me njera - tjetren.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 20-04-2011, 21:41:17
FALEMINDERIT PER MENDIMIN DO E MARR NE KONSIDERATE :)

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 22-04-2011, 09:55:48
Wild Orchid me Mickey Rourke  :love: :X :X :X :X

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 26-04-2011, 08:56:29
A Natale mi sposo

Natale in Sud Africa

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 26-04-2011, 15:36:54

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 27-04-2011, 11:20:52
How do you know

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 28-04-2011, 08:29:12
Love in Paris

No Strings attached

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 03-05-2011, 01:08:47
You Again

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 05-05-2011, 09:17:38
From Prada to nada

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 07-05-2011, 18:14:02
Last night

Clueless

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 12-05-2011, 08:52:14
I am number four

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 12-05-2011, 10:58:25
Kam tre dite qe shoh Shqiperia VOTON..... kenaqesi apsolute, tragji-komedi e papare.

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 13-05-2011, 08:43:22
The Dilemma

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 13-05-2011, 10:08:53
Kam tre dite qe shoh Shqiperia VOTON..... kenaqesi apsolute, tragji-komedi e papare.

te njejtin dhe une :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 13-05-2011, 19:18:10
Qitesi 2

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 13-05-2011, 19:38:29
Pjesen e dyte te filmit SHQIPERIA VOTON.  i papam si film.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 13-05-2011, 20:04:33
kush e ka pare filmin horror...ju henkshin pulat :D

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 16-05-2011, 08:30:33
Gnome and Juliet

Los ojos de Julia

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 16-05-2011, 13:39:55
me ke sy e pe :D

Temat e fundit