Filmi më i keq në historinë e kinemasë - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Filmi më i keq në historinë e kinemasë

Filmi më i keq në historinë e kinemasë

· 1 · 431

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 26-08-2011, 23:57:09
11 dollarë fitime dhe vetëm 1 spektator në sallën e kinemasë. Këto janë rezultatet e javës së kaluar të filmit “The Worst Movie Ever”, titull që përkthehet filmi më i keq në histori.
Filmi me regji dhe skenar  të Glenn Bergoetz tregon historinë e një roboti të çuditshëm që vjen në Tokë për të shkatërruar planetin tonë. Në premierën e tij në Los Angeles ishte vetëm një person në sallën e kinemasë.

Praktikisht filmi nuk ka dramë dhe ky duhet të jetë motivi që të ndjekësh një film të tillë është shumë e mërzitshme (pa përmendur cilësinë e dobët të efekteve).

Shfaqja e dytë e filmit do të bëhet më 31 gusht në Virginia (SHBA). Regjisori ka apeluar nëpërmjet Facebook-ut që njerëzit të cilët banojnë pranë kinemasë të shkojnë për të parë filmin.

Shpresojmë që të paktën aktorët të marrin mundimin për të shikuar punën e tyre, mundësisht të shoqëruar nga familjarët. /top channel

Temat e fundit