>>Prej cilit film ju mbushen syte me lot ? << - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

>>Prej cilit film ju mbushen syte me lot ? <<

>>Prej cilit film ju mbushen syte me lot ? <<

· 69 · 9287

 • Postime: 1108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 28-06-2005, 16:44:57
Po pergjigjem une e para  :)

Titaniku eshte filmi qe me ka bere te qaj  :(

 • Postime: 2356
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-06-2005, 14:35:02
"Shtepia e vogël në prerie"

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#2 ne: 30-06-2005, 10:00:18
'My wife and kids' mi nxjerr lotet cdo te marte. Nga qeshja e madhe e kam fjalen!

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 30-06-2005, 17:25:46
Chasing Liberty...
Filmi qe e kam pare 14here ne nje jave... e sa here e shoh qaj... :(

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 30-06-2005, 19:33:03
Mua me ka ndodhur te me mbushen syte me lot duke pare nje nga pjeset e serialit "7th heaven"

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#5 ne: 01-07-2005, 01:13:15
Per te qare nuk para me ka rastis ama filma te prekshem per mua jane.

Ameircan History X

Tears of the Sun

Saving Private Ryan

Man On Fire

Gladiator.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 01-07-2005, 09:46:49
Saving Private Ryan !!!
(?)

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#7 ne: 01-07-2005, 09:51:31
Fundi filmit kur vdesin te gjithe edhe kapiteni i thote Ryan

Capt. John Miller:: Ryan you have to earn this! Earn it.   (Edhe vdes.)

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 01-07-2005, 10:44:53
Filmi Titanik!!!!!!!
 :S

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 02-07-2005, 04:29:54
SHAMIKUQJA 100 here e kam pare 100 here kam qare. :(

 • Postime: 1666
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 11-07-2005, 06:15:32
TITANIKU

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 12-07-2005, 04:31:34
Filmi " Sometimes Happy Sometimes Sad" !!!!

Sa her do e shikoj at film me vjen per ta qar !!!  :'(

 • Postime: 392
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 12-07-2005, 19:32:56
kur e kam pare per here te pare "ice age"...eshte ajo skena ne fund qe duket sikur vdes ai tigri...lotet rreke.
edhe ajo skena qe le nena ate robotin tek filmi "I.A(artificial intelligence)"

 • Postime: 332
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 13-07-2005, 06:09:24
pjesa e fundit e Green Mile, ku ky thot "ky ishte denimi qe vrava nje mrekulli te zotit". Ishte denuar te vdiste pas te gjithe atyre qe njihte.

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 19-07-2005, 20:40:35
"The Champ"
"A walk to remember"

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 25-07-2005, 08:49:34
borbardha te ishte vetem nje film ... por ka shume qe me bejne te qaj  :-[
do ti vecoj keta:

the green mile
A.I - artificial intelligence (keta dy veq i kan permend me larte :D)

dhe nje film i vjeter i Steven Spielberg "The Color Purple"

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 25-07-2005, 17:46:16
Pooooooooooo, harrova te fus dhe filmin
"the green mile"

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#17 ne: 26-07-2005, 09:19:24
Une me thene te drejten kam shume :-[
Po ec mo, po shkruj disa nga ato qe me kujtohen tani :)


1- Gladiator
2- Braveheart... (sidomos kur e torturojne :'()
3- Forrest Gump
4- The English patient
5- Beautiful Mind
6- Titanic
7- Green Mile
8- Little Women
9- Meet the Joe Black
.
.
.
.
. etj


#18 ne: 28-07-2005, 14:14:02
mua me emocionon dhe me ben te qaj..por me shpirt filmi "Vjeshte ne NY"..
Richard Gere...Winona Ryder...i mrekullueshem

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 30-07-2005, 15:20:38
Drive of the waves  :(

 • Postime: 149
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 09-08-2005, 09:35:17
un zakonisht ne fundet tragjike qesh shum nuk qaj por tek telenovela rubi e kam pas fiksim hektorin( sebastian ruli) kur vdiq ai kam qare shum saqe te gjith cuditeshin...

 • Postime: 309
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 09-08-2005, 10:06:08
Po pergjigjem une e para  :)

Titaniku eshte filmi qe me ka bere te qaj  :(
Shumë filma shqiptarë më lagin sytë faqet dhe zemrën por ai "Udha e shkronjave" dhe "Liri a vdekje" përgjithnë!

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 10-08-2005, 15:21:05
"The Last of the Mohicans" • Postime: 2356
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 13-08-2005, 15:34:40
Pere ti mbushur syt me lot dikur ishin edhe filmat indian, tani "bolivudian".....
i kam harruar titujt vetëm një më kujtohet....

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 20-08-2005, 14:27:46
 Jojo: armageddon
ne fund eshte ajo qe behet fjale.Jo se mu mbushen syte me lot por aty aty....E mbajta veten :-[

Temat e fundit