In Time, aksion, krim & shkencë. - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

In Time, aksion, krim & shkencë.

In Time, aksion, krim & shkencë.

· 1 · 514

  • Postime: 95
  • Karma: +0/-0

ne: 02-10-2011, 19:08:50

Në të ardhmen, njerëzit ndalojnë së plakuri ne moshën 25 vjeç dhe duhet të punojnë për të blere kohën për te jetuar me gjate por kur nje djale i ri e gjen sekretin per maarrjen e sa me shume kohe, atij i duhet të fshehet nga forcat e korruptuara që të shpetoje veten. Për të zgjidhur problemin e mbipopullimit, koha është bërë monedha dhe mënyra me të cilën njerëzit paguajnë për luks dhe nevojat e tyre. Të pasurit mund të jetojnë pergjithmone, ndërsa të tjerët perpiqen te fitojne sa më shumë kohë. Justin Timberlake është një ndër aktorët kryesorë në këtë film dhe nga traileri qe pame, duket se do jete një film tepër i kënaqshëm :)  Traileri më poshtë në HD.
Official In Time Trailer [HD]

Burimi : http://www.albpedia.info/in-time-nje-film-krim-shkence.html

 :D

Temat e fundit