Kërkoj këta 2 Filma për të Shkarku - Ku mund të gjej ? - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kërkoj këta 2 Filma për të Shkarku - Ku mund të gjej ?

Kërkoj këta 2 Filma për të Shkarku - Ku mund të gjej ?

· 4 · 1426

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 12-09-2010, 00:11:11
Kush nga ju mund të më ndihoj ti gjej këta filma për Shkarkim - Skam lan vend pa kërku dhe as dhe njëher skam pas mundësin për ti gjet dhe shkarku këta filma:

The Special Relationship


 Ky është një Filma Amerikano Britanik - Që bën fjalë për luftën në Ballkan


Dossier K


 Kurse ky është një Film Belg Flaman - Që ka të bëj me Kanunin dhe Mafin Shqiptare.

Cili nga ju mund të më gjej një zgjedhje përfundimtare që këta filma të kem në PC tim  pa pages ?

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-09-2010, 17:50:14
kUSH DËSHIRON TË SHKARKOJ FILMIN /  The Special Relationship
Shkarkoni këtu une kam shkarkuar dhe kam verfikoj se funksion mire dhe është film i plot:


Download Links:
100MB  | Passwordi studiokras


http://www.megaupload.com/?d=P37G4VKO
http://www.megaupload.com/?d=29PX64WL
http://www.megaupload.com/?d=PTMQEUQ2
http://www.megaupload.com/?d=Q4S1NT7P
http://www.megaupload.com/?d=KQWRMJV2
http://www.megaupload.com/?d=Z8MOO888
http://www.megaupload.com/?d=7GSA2NK2
http://www.megaupload.com/?d=EI25SE7D

 • Postime: 171
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-09-2010, 18:30:26

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 25-09-2010, 09:04:25
Kam shkarkuar por nuk është Video e Bukur sepse Zëri nuk perputhhet me Ngjarjen dhe perkthimi eshte shum shum i dobet qe do të thot nuk kupton asgje ne film.

Temat e fundit