Knight and Day - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Knight and Day

Knight and Day

· 2 · 779

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

ne: 16-06-2010, 20:37:18
Knight and Day eshte nje tjeter film qe 2010-ta do te sjelle ne kinemate boterore.
Filmi eshte nje nderthurje e komedise me aksionin, te cilat do te percillen nepermjet lojes se dy aktoreve te medhenj, Tom Cruise dhe Cameron Diaz
Regjizori i filmit eshte  James Mangold i cili ka drejtuar edhe me pare filma te suksesshem si  Land Cop  me Sylvester Stallone, Robert De Niro, etj etj
Filmi eshte xhiruar ne Boston dhe Bridgewate, ne qytetet spanjolle Cadiz dhe Sevill, si dhe ne Salzburg te Austrise.
Kandidate te tjere per rolin kryesor kane qene dhe Chris Tucker, Gerard Butler, Adam Sandler

Soundtrack eshte Black Eyed Peas me, "Someday,"

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 16-06-2010, 20:37:59

Temat e fundit