Nga i Shkarkoni Filmat... - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nga i Shkarkoni Filmat...

Nga i Shkarkoni Filmat...

· 20 · 10400

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-12-2009, 03:51:05
Pershendetje.
Thjesh desha te bej nje pytje per te mesuar me shume.
Pata deshire te shof nga ju se nga i Shkarkoni Filmat Nderkombetare.
Ku merrni likat dhe nga i shkarkoni ato?

Une marr nga Disa Faqe te Gorizis ne gjuhe e tyre perputhet pak me rusishten por jam pak i pa knaqure...


Behet fjal per Filmat 2009 dhe 2010.

Filmat te jen ne keto gjuhe p:sh.

Gjuhet : Anglish , Frangjisht, Rusisht, Italish, Bulgare ose dhe ne Shqip.

Filma nderkombetare.

Jo me programe  share ( share software), por duhet te jet ne lik http ( url ).

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 28-12-2009, 10:07:36

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-12-2009, 14:19:12
warez-bb.org
Katz.cd


ka dhe shume webe te tjer por keto jan kryesoret,

Italiane:
Downloadzoneforum.net
ddlfantasy.net   kete e ka 1 shqiptar :D
mondowarez.com
rapidscene.net

Gjithashtu do te keshilloja te perdorje metoden e google

Titulli i filmit kodi i gjuhes dhe hosti p,sh:
2012 ita  rapidshare per gjuhen italiane

2012 Dvdrip eng rapidshare   etj per gjuhen angleze dhe keshtu me radhe po nuk pate rezultate me rapidshare provoje me nje host tjeter si megaupload hotfile etjj.

Per sa u perket filmave te rinje me titra shqip jane albwzone.com    ose titrashqip.net momentalisht nuk punojne  ose http://albaniannetwork.net/warez/
filma me tita shqip streaming
rrizgjuar.com  ose mosfli.com

Me duket se bera shume spam

Shpresoj ta kesh kuptuar dhe te kem ndihmuar sado pak.

Gjithe te mirat Arjoli.

#3 ne: 28-12-2009, 14:23:10
http://thepiratebay.org/

Ketu marr albume te plota kengesh dhe filmat, po ka raste jane torrente bosh kshu qe duhen kontrolluar njehere.

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 31-12-2009, 09:08:12
per Zeri Yt kjo ska rendesi sepse sa te ket me shume faqe "url" ne forum zeri yt aq me mire dhe ne shpejt gjendet  nga "search system", te ndryshme online poashtu ky postim ka nje rendesi per mua per ju dhe per te interesaurit rreth filmave te shkepta "share".

Per per vete Flase shume bukur Gjuhen Ruse poashtu flas dhe shkruaj ne shume gjuhe te tjtera Slave.
Une marr nga ketu te gjitha qfare me nevoitet:


http://allshares.ge


Poashtu pedori dhe DC Plus plus ( eshte nje program per " share files online").

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-01-2010, 03:21:14
A nuk ka faqe te tjtera?
Torret dhe Programe te  jan per Share ka shume viruse dhe eshte nje gje jo e perkryer per te marr filma, si duket nje faqe  www.unedua.com me pelqen ketu rreth filmave po si duket mungojne flimat e ri...

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-01-2010, 20:43:11
Mendoj se pergjigjen ta kam dhen une me warezin me te madhe ne bote www.warez-bb.org
www.Katz.cd

Per sa u perket filmave te rinje me titra shqip jane www.albwzone.com    ose www.titrashqip.net   ose http://albaniannetwork.net/warez/
filma me tita shqip streaming
www.rrizgjuar.com  ose www.mosfli.com

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 03-01-2010, 03:47:50
marova nuk mund te gjej filmin "d.o.s.s.i.e. k."
Eshte nje Flimen shume i mire... sun e gjej ne as nje faqe e as ne keto faqe qe keni publikuar ju nuk gjendet.

Ka te bej me  Mafin Shqiptare... Tani sa ka ka 3 a 4 muaj Viti 2009.

Me sygjeroni ku te gjej ket flimen , kam kerkuar nga do "share software, online video share",  por nuk mund te gjeje.

 Kohet e fundit ndegjoj shume filma te bukur me Shqiptare por nuk mund te gjej...

I vetem filimi TAKEN - flimin frances kam gjeture shpejt me kohe kur kam kerkuar kurse keto filma qe ndegjoj kohe e fundit nuk mund te gjej...

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 17-01-2010, 19:27:43
Faqja ma e bukura per filma ne internet per mendimin tim eshte:

http://www.fastpasstv.com

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 22-01-2010, 11:15:01
hajde more ku i keni adresat publikoni ketu adresat per filma :p  mos i mani ne emaila adresat qy :p

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 31-01-2010, 20:02:43
une nuk i shkarkoj filmat vetem i shikoj :P

ja faqja online per me shiku filma madje mund ti shikosh filmat qe jan shfaq ne kinema vetem 10 dit me par

www.watch-movies-online.tv mos u lodhni me rapidshare sidomos kur skeni premium xD

--------

per me i downloadu  ki ktu

www.warez-bb.org
www.projectw.org
www.forumw.org

---------
ska mo hite:P
--------------------- :engjell: :perqafim

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 02-09-2010, 23:41:18
Sa interesat nuk mund ti gjej këta filma për ti shkarkuar :


The Special Relationship


 Ky është një Filma Amerikano Britanik - Që bën fjalë për luftën në Ballkan


Dossier K


 Kurse ky është një Film Belg Flaman - Që ka të bëj me Kanunin dhe Mafin Shqiptare.

Nuk mundë ti gjej askund për ti shkarkuar  ç'të bëj ?

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 10-09-2010, 00:20:50
 hmmmmm:

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 20-09-2010, 22:36:58
Nuk e di nese e ke ven re qe filmi Dossier K ka dal ne internet dhe gjendet mjafton te kerkosh ne google me kete emer Dossier K 2009 LIMITED DVDRip XviD-TDF gjithashtu e ke te postuar edhe me titra ne shqip ne disa bloge shqiptar, klm

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 21-09-2010, 11:36:04
DOSSIER K unë gjata në http://www.filmahd.com/ dhe www.kosovadc.com

 Por sun e gjej filimin : The Special Relationship

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 26-09-2010, 19:42:00
Diku ne nje warez pash qe ishnin postuar disa seri por linket ishnin te skaduara, dhe nuk e gjeta ne asnje vend tjeter

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 27-09-2010, 19:45:45
 Shkarkoje nga albnetwarez.net/ eshte perkthim me i mire dhe filmi orgjinal, nuk e ka ate komentin nga fundi ne gjuhen bullgare dmth eshte rip orgjinal ;)

 • Postime: 47
 • Karma: +2/-1

#18 ne: 10-03-2011, 15:58:12
Shikova qe ishte shkruar adresa  www.titrashqip.net ketu per te shkarkuar filma.
Desha vetem te theksoja se ne faqen tone nuk mund te shkarkoje dhe as shikoje askush asnje film pasi ne nuk e mundesojme nje gje te tille dhe as e kemi mundesuar ndonjehere. Titrashqip eshte vetem per titrime, dmth ne vetem titrat mundesojme.
Respekte.

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 10-03-2011, 19:21:39
300mbfilms.com
mediafire4u.com

Temat e fundit