Terminator IV (Salvation) Trailer - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Terminator IV (Salvation) Trailer

Terminator IV (Salvation) Trailer

· 1 · 631

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-07-2008, 15:50:52
Ne maj 2009 pritet te dalë ne kinema pjesa e katert e Terminator.
Këtë here nuk ka me Schwarzeneger dhe roli i John Connor luhet nga "Batman" Christian Bale.
Qe tani ka dalë dhe një trailer i filmit, i cili mund te shihet meposhte.

« Editimi i fundit: 21-07-2008, 14:27:38 nga M A X »
Terminator: Dark Fate

Nisur nga M A XRubrika Kinema

Terminator 7

Nisur nga altinmuratiRubrika Jeta

Temat e fundit