Transformers! - Kinema

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Transformers!

Transformers!

· 5 · 1364

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 30-07-2007, 23:44:28


Me sa shifet nga reklamat pritet nje film jashtezakonisht i arrire.
Por me siguri duhet te jete i tille duke qene prodhim i Stiven Spilberg, i cili njihet per filma madheshtore- dhe me regji nga Michael Bay, i cili ka realizuar gjithashtu filma teper te suksesshem, si Armageddon, The Rock, Pearl Harbor, Bad Boys, Bad Boys II.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 30-07-2007, 23:46:35
........

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 21-08-2007, 14:10:44
Unë kam lozur dhe lojën është shumë e arrirë...por filmi duket edhe më tepër...sidoms kur e the dhe ti që Spilberg.. nuk bo gjona koti...

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#3 ne: 03-11-2007, 19:38:38
Mua me pelqejne te gjithe fimat qe mbajne firmen Spilberg.

 • Postime: 1666
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 09-10-2008, 18:55:11
prisja me shum... :S

Temat e fundit