×

Vetem tri fjale!

Vetem tri fjale!

· 1244 · 12578

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
ne: 09-06-2006, 09:14:58
me doket edini se si funksjonon loja


qani per postimet?
« Editimi i fundit: 13-01-2020, 18:50:39 nga M A X »
guest8255
#1 ne: 09-06-2006, 09:26:30
jo, qame dje
guest11984
#2 ne: 09-06-2006, 09:36:44
jam ne qef.
guest14013
#3 ne: 09-06-2006, 09:53:57
jam në qejf!

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer
PrincesFiona
#4 ne: 09-06-2006, 09:56:57
une dhe ti
guest11984
#5 ne: 09-06-2006, 10:00:22
qaj po deshe

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer
PrincesFiona
#6 ne: 09-06-2006, 10:02:15
jo sme qahet

 • Postime: 4261
Charlie
#7 ne: 09-06-2006, 10:10:04
kam  qare dje  :(

jam shashtrise s'qajturi  LOL
guest11984
#8 ne: 09-06-2006, 10:13:51
mbaj zorret fort!

 • Postime: 4261
Charlie
#9 ne: 09-06-2006, 10:18:57
nuk po mundem :D
guest11984
#10 ne: 09-06-2006, 10:33:38
leri te ikin :D

 • Postime: 297
 • Gjinia: Femer
PrincesFiona
#11 ne: 09-06-2006, 10:40:47
Jeta e bukur
guest11984
#12 ne: 09-06-2006, 10:46:32
kush te genjeu?

 • Postime: 4261
Charlie
#13 ne: 09-06-2006, 10:49:51
mire e ke :)
guest11984
#14 ne: 09-06-2006, 10:51:34
nga e di?

 • Postime: 4261
Charlie
#15 ne: 09-06-2006, 10:53:04
nga  prevoja ime LOL

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#16 ne: 09-06-2006, 10:54:02
ku eshte ajo

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer
goonxhe
#17 ne: 09-06-2006, 10:54:25
provova dicka reale.....!!!
guest11984
#18 ne: 09-06-2006, 10:56:35
na thuaj cfare?

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer
goonxhe
#19 ne: 09-06-2006, 11:00:55
nuk ta them
guest8255
#20 ne: 09-06-2006, 11:13:17
eme thuaje tani
guest11984
#21 ne: 09-06-2006, 11:31:10
duam ta dime!

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#22 ne: 09-06-2006, 11:47:11
sigurisht qe po

 • Postime: 21
 • Gjinia: Femer
goonxhe
#23 ne: 09-06-2006, 12:21:20
Jo eshte segret

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#24 ne: 09-06-2006, 12:42:27
sa gjuhe folni?
 

Djathi - jo vetem i shijshem, por dhe i shendetshem

Nisur nga M A XRubrika Tryeza

Postimi i fundit 25-03-2020, 19:14:43
nga M A X
Jo vetëm modë ne TV Klan

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 19:25:59
nga InfoZ
…Rama, vetëm fasadë…

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 18-04-2019, 10:27:56
nga M A X
Edhe kuajt dine te jene te embel...jo vetem macet e qente

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 09-04-2019, 18:02:42
nga Ωμέγα
Era Istrefi dëshiron të këndojë vetëm shqip

Nisur nga M A XRubrika Muzika

Postimi i fundit 06-04-2019, 00:13:26
nga M A X