×

Vetem tri fjale!

Vetem tri fjale!

· 1244 · 12566

 • Postime: 4261
Charlie
#1200 ne: 16-09-2006, 21:03:02
si duket dragonfire LOL

eshte  bere femer :P

 • Postime: 10
 • Gjinia: Mashkull
leoni846
#1201 ne: 18-09-2006, 17:25:48
mir si teduash

 • Postime: 1015
Ladyx
#1202 ne: 18-09-2006, 23:01:58
Mire se erdha  :D

 • Postime: 4261
Charlie
#1203 ne: 18-09-2006, 23:20:41
mire se t'gjejm  :perqafim

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#1204 ne: 19-09-2006, 00:54:23
mire se me'gjetet :)

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#1205 ne: 20-09-2006, 17:02:17
ku jeni shqiptare

 • Postime: 1015
Ladyx
#1206 ne: 20-09-2006, 17:41:29
Jemi afer jush  :)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#1207 ne: 20-09-2006, 17:48:35
Ja aty mbrapa. :D
wiliams
#1208 ne: 20-09-2006, 19:49:03
I hoqe ato..? hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#1209 ne: 20-09-2006, 20:27:15
Sapo ti dhash :D
wiliams
#1210 ne: 20-09-2006, 21:02:11
hajde tani ç'pret hmmmmm:

 • Postime: 1580
sorelina
#1211 ne: 20-09-2006, 21:04:34
lere per neser :D ;)
wiliams
#1212 ne: 20-09-2006, 21:05:19
nuk pret puna

 • Postime: 1580
sorelina
#1213 ne: 20-09-2006, 21:08:13
gjej nje tjeter :D
wiliams
#1214 ne: 20-09-2006, 21:11:23
me duhet shpejt

 • Postime: 12234
Lefter
#1215 ne: 20-09-2006, 21:12:49
te gjej un... :D

 • Postime: 1580
sorelina
#1216 ne: 20-09-2006, 21:14:23
sjam e disponushme tani  :D :D
wiliams
#1217 ne: 20-09-2006, 21:15:48
mbarova pune tani

 • Postime: 1580
sorelina
#1218 ne: 20-09-2006, 21:19:41
u lehtesova dhe une

 • Postime: 4261
Charlie
#1219 ne: 10-06-2019, 23:54:04
Paska humbe tema :D

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1220 ne: 11-06-2019, 20:25:22
Është shumë vape😁

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#1221 ne: 11-06-2019, 21:05:19
Njelloj si dje 🙂

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#1222 ne: 11-06-2019, 21:35:42
Sot më happy.

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1223 ne: 12-06-2019, 10:56:49
Perseri shume vape

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#1224 ne: 13-06-2019, 21:16:28
Mbremja ben fresket
 

Djathi - jo vetem i shijshem, por dhe i shendetshem

Nisur nga M A XRubrika Tryeza

Postimi i fundit 25-03-2020, 19:14:43
nga M A X
Jo vetëm modë ne TV Klan

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 19:25:59
nga InfoZ
…Rama, vetëm fasadë…

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 18-04-2019, 10:27:56
nga M A X
Edhe kuajt dine te jene te embel...jo vetem macet e qente

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 09-04-2019, 18:02:42
nga Ωμέγα
Era Istrefi dëshiron të këndojë vetëm shqip

Nisur nga M A XRubrika Muzika

Postimi i fundit 06-04-2019, 00:13:26
nga M A X