×

Vetem tri fjale!

Vetem tri fjale!

· 1244 · 12568

 • Postime: 12234
Lefter
#125 ne: 13-06-2006, 10:17:57
Dua postin kryeminister... :D
guest11984
#126 ne: 13-06-2006, 10:20:40
e kam vete :D :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#127 ne: 13-06-2006, 10:22:04
lefter goe's forward!= lgf

 • Postime: 12234
Lefter
#128 ne: 13-06-2006, 10:22:20
Jep doreheqjen menjihere... :D
guest11984
#129 ne: 13-06-2006, 10:24:10
partia a imja :P

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#130 ne: 13-06-2006, 10:25:57
lefter ama pavarsin :D
guest8255
#131 ne: 13-06-2006, 11:06:33
ca beni juve?

 • Postime: 12234
Lefter
#132 ne: 13-06-2006, 11:11:50
Dashurohem ne nje.... :P
guest8255
#133 ne: 13-06-2006, 11:19:49
eh dashuria eh :P

 • Postime: 12234
Lefter
#134 ne: 13-06-2006, 11:22:53
te prish mendt... :D
guest8255
#135 ne: 13-06-2006, 11:30:26
s'ke c'ti besh :D

 • Postime: 12234
Lefter
#136 ne: 13-06-2006, 11:34:19
lejoje te remben... :D
guest8255
#137 ne: 13-06-2006, 11:43:29
ku te shpie :P

 • Postime: 12234
Lefter
#138 ne: 13-06-2006, 11:45:46
Ne vende mahnitese... :P
Capkenja
#139 ne: 13-06-2006, 12:50:00
kalamaqe koti jeni!
guest11984
#140 ne: 13-06-2006, 15:38:56
kot je vet :D

 • Postime: 1044
 • Gjinia: Mashkull
shkenctari nr 1
#141 ne: 13-06-2006, 17:21:04
une nuk jame :D
guest11984
#142 ne: 13-06-2006, 17:23:43
je dhe pike :D :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#143 ne: 13-06-2006, 17:33:06
si quhesh, anna? :D
guest11984
#144 ne: 13-06-2006, 17:34:04
o yeah,pse?

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#145 ne: 13-06-2006, 17:36:42
se emer bukurosh :D
guest11984
#146 ne: 13-06-2006, 17:37:42
e dija,flm

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#147 ne: 13-06-2006, 17:41:00
edhe avatarin bukuroshe :P
guest11984
#148 ne: 13-06-2006, 17:43:27
me flihet gjume pagjume:

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#149 ne: 13-06-2006, 17:44:36
shko bir flej
 

Djathi - jo vetem i shijshem, por dhe i shendetshem

Nisur nga M A XRubrika Tryeza

Postimi i fundit 25-03-2020, 19:14:43
nga M A X
Jo vetëm modë ne TV Klan

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 19:25:59
nga InfoZ
…Rama, vetëm fasadë…

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 18-04-2019, 10:27:56
nga M A X
Edhe kuajt dine te jene te embel...jo vetem macet e qente

Nisur nga M A XRubrika Imazhe

Postimi i fundit 09-04-2019, 18:02:42
nga Ωμέγα
Era Istrefi dëshiron të këndojë vetëm shqip

Nisur nga M A XRubrika Muzika

Postimi i fundit 06-04-2019, 00:13:26
nga M A X