Kosova Sot - 8

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme nga Kosova, biseda e diskutime per aktualitetin kosovar.

arbias
14-06-2006, 10:00:09

Është i papranueshëm vizatimi i "hartave etnike" në Kosovë

Është i papranueshëm vizatimi i "hartave etnike" në Kosovë "në emër të procesit të decentralizimit"   --------------------------------------------------------------------------------  8 prill 2006 /TN(Kumtesë e përgatitur për Konferencën "Procesi i Decentralizimit- Mësim...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Ajroni, qiqavica

Personalitete qe i kontribuan qeshtjes Kombëtare

*
Ajroni
09-06-2006, 10:48:13
??
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
30-05-2006, 07:28:01

KOSOVA NXJERR NE SHITJE 30 KOMPANI- TENDER-

Kosova nxjerr në shitje 30 kompani  27/05/2006Një kompani bujqësore, disa magazina, dyqane dhe një kinema, deri tani nën pronësinë e qeverisë së Kosovës, janë nxjerrë tashmë në shitje për raundin e 16-të të privatizimit në Kosovë.Rreth 30 kompani të krijuara së fundmi apo para shumë kohësh, ja...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Gentiani
28-05-2006, 14:43:52

www.rilindja.info dhe www.savekosova.org

Lajmërim, Faqja www.savekosova.org për 10 ditë jetë del në faqen e parë nga robotët kërkues në kërkim American Council for Kosovo/Kosova dhe i pari me KosovA në fund.Google

*
reflektues
23-04-2006, 10:48:23

"Parakoncesionet"

PARAKONCESIONETNegociatat me Serbinë për Kosovën e barazojnë agresorin me viktimën, e lënë në plan të dytë historinë e problemit dhe etablojnë supremacinë e gjendjes faktike në terren. Prandaj, e shikuar nën thjerrëzën e negociatave me Serbinë, veriu i Kosovës në secilin variant konsider...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe