Kosova Sot


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Lajme nga Kosova, biseda e diskutime per aktualitetin kosovar.

Qytetari ri
20-06-2023, 15:04:14

Si do ta zgjidhnit ju problemin Kosovë Serbi?

-Shkembim territoresh-Autonomi per serbët në Kosovë 

stellina
17-02-2023, 12:48:50

No New Broken Republic

Urime Kosove ❤️ 


Lumir Abdixhiku foto.jpg
Masakra-e-Recakut-600x360-1-905x395.jpgqeveria-kosove-kurti 2.jpg
Alban
23-03-2021, 11:05:27

Kush është Donika Gervalla, ministrja e re e jashtme e Kosoves?

Donika ka lindur në Shkup në tetor 1971. Fëmijërinë e hershme e kaloi në Prishtinë. Pas arratisjes së babait në dhjetor 1979 për t’iu shmangur arrestimit nga policia jugosllave për shkak të veprimtarisë atdhetare, së bashku me nënën dhe dy vëllezërit arratisen në janar 1980 në Gjermani. Pas atentatit të trefishtë në Untergruppenbach m
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1613564654109.jpg
M A X
15-02-2021, 20:03:02

Tani armiku i Albinit mund të jetë vetëm kryeministri Kurti

Albin Kurti vendosi ti kthejë zgjedhjet e 14 shkurtit në referendum dhe e fitoi atë. Triumfi i tij nuk ishte ai i një njeriu të vetëm kundër të tjerëve, por humbja e përbashkët e të gjithë atyre që iu kundërvunë një vullneti të gjërë popullor për ndryshim. Në këtë kuptim, simboli i kësaj të diel...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

vetevendosje 14 shkurt.jpg