Dekori i Dasmes se Madhe !!! - Kosova Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dekori i Dasmes se Madhe !!!

Dekori i Dasmes se Madhe !!!

· 1 · 554

  • Postime: 195
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-02-2008, 18:46:19
Urime!Pergezime!Perulje per te renet!
Por une dua te perulem edhe para te gjith atyre Mendjeve te Ndritura qe kane organizuar kete dite te jashtezakonshme.I pa imagjinueshem!Nje dekor festiv me nje nivel te jashtezakonshem kulture.Qe nga me e madhja qe peshon me shume se mijra faqe qe do shkruhen :-Bace,u kry!Urimet per fuqite e medha ne mure ne gjuhet e tyre,flamuret,deklarata e pavarsise. Nje dite me nje ngarkese emocionale te paharruar.Dasem Shqiperie!flm,miri14

Temat e fundit