Perse nuk u ftuan perfaqesuesit e shqiptareve te Maqedonise Veriore - Kosova Sot

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Perse nuk u ftuan perfaqesuesit e shqiptareve te Maqedonise Veriore

Perse nuk u ftuan perfaqesuesit e shqiptareve te Maqedonise Veriore

· 5 · 1072

 • Postime: 336
 • Karma: +0/-0

ne: 16-06-2019, 23:31:04
Ne festimet per 20 vjetorin e clirimit te Kosoves nga okupimi serb pati nje mungese qe habitshem kurrkush nuk po e bisedon. Perse perfaqsuesit politike te shqiptareve te Maqedonise nuk ishin ftuar? Ose nese ishin ftuar perse munguan?

#1 ne: 17-06-2019, 06:51:53
Ne pergjimet e fundit Ali Ahmeti me te tijet ka fol keq per kosovart dhe kjo eshte arsye e bollshme per mosftesen.

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-06-2019, 13:35:52
Jam kurioz te di cfare komenti kane pasur per kete ceshtje analistet ne Prishtine si dhe ata ne Shkup.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 17-06-2019, 17:17:34
Nuk jam nga ato qe mbroje Ali Ahmetin, por ne fotot e postuar nga Princ Leka ne faqen e tije zyrtare ne FB, eshte aty i ulur dhe Ali Ahmeti, por sic duket nuk i kane dhene shume rendesi te vecante pasi ne liste e kane dhe veteran lufte merre pension nga qeverria e kosoves.

Foto nga Profili

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-06-2019, 17:42:41
Foto ne fjale
 

Temat e fundit