×

Perse nuk u ftuan perfaqesuesit e shqiptareve te Maqedonise Veriore

Perse nuk u ftuan perfaqesuesit e shqiptareve te Maqedonise Veriore

· 5 · 215

  • Postime: 267
kart hadasht
ne: 16-06-2019, 23:31:04
Ne festimet per 20 vjetorin e clirimit te Kosoves nga okupimi serb pati nje mungese qe habitshem kurrkush nuk po e bisedon. Perse perfaqsuesit politike te shqiptareve te Maqedonise nuk ishin ftuar? Ose nese ishin ftuar perse munguan?
Ali Ahmeti
#1 ne: 17-06-2019, 06:51:53
Ne pergjimet e fundit Ali Ahmeti me te tijet ka fol keq per kosovart dhe kjo eshte arsye e bollshme per mosftesen.

  • Postime: 411
  • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#2 ne: 17-06-2019, 13:35:52
Jam kurioz te di cfare komenti kane pasur per kete ceshtje analistet ne Prishtine si dhe ata ne Shkup.

  • Postime: 3142
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#3 ne: 17-06-2019, 17:17:34
Nuk jam nga ato qe mbroje Ali Ahmetin, por ne fotot e postuar nga Princ Leka ne faqen e tije zyrtare ne FB, eshte aty i ulur dhe Ali Ahmeti, por sic duket nuk i kane dhene shume rendesi te vecante pasi ne liste e kane dhe veteran lufte merre pension nga qeverria e kosoves.

Foto nga Profili

  • Postime: 22694
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 17-06-2019, 17:42:41
Foto ne fjale